Inżynier/ Inżynierka Procesu- możliwość przyuczenia
  • Ciechanów
Ciechanów, Ciechanów, Mazowieckie, Polska
EWL S.A.
19. 9. 2024

Poszukujemy obecnie kandydata lub kandydatki na stanowisko Inżyniera/Inżynierki Procesu w firmie produkcyjnej. Praca na tym stanowisku stwarza możliwość wejścia w branżę i dalszy rozwój w strukturach firmy w Polsce i za granicą.
Dopiero skończyłeś/skończyłaś studia? To może być Twoja pierwsza praca!
INŻYNIER/ INŻYNIERKA PROCESU
Zadania:
- Współpraca z działem produkcji w zakresie nadzoru nad procesem oraz rozwiązywania problemów;
- Przeprowadzanie prób laboratoryjnych i usprawnień procesowych;
- Prowadzenie raportów i analiz zużycia surowców.
Wymagania:
- Wykształcenie kierunkowe (chemia, poligrafia, zarządzanie inżynierią produkcji, mechanika, elektrotechnika lub podobne);
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Oferta:
- Umowa o pracę - bezpośrednio u Pracodawcy;
- Praca na I zmianę, od poniedziałku do piątku;
- Wynagrodzenie od 6500 do 8000 zł - w zależności od Twoich umiejętności;
- Premia roczna;
- Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, zniżki na produkty firmowe, świadczenia w ramach ZFŚS- paczki świąteczne, dofinansowanie wypoczynku.
- Możliwość rozwoju zawodowego i udział w projektach międzynarodowych.
Zapraszamy do aplikowania!
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Aleje Jerozolimskie 160, 02-326 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami.

  • Praca Ciechanów
  • Inżynier Ciechanów
  • Ciechanów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584