INŻYNIER INSTALACYJNY Z BRANŻY ELEKTRYCZNEJ I AKPIA
  • Katowice
Katowice, Panewnicka 320, 40-774 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
MONADA GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
20. 4. 2024
od 4 242 PLN (Wynagrodzenie brutto)

- Zakres obowiązków: opracowywanie rysunków warsztatowych elementów elektrycznych, AKPiA. Współpraca z klientami w zakresie opracowanych projektów konstrukcyjnych. Współpraca z działem handlowym i działem produkcji.
- Miejsce pracy: Biuro firmy Katowice + możliwość delegacji na terenie Polski.
- Godziny pracy: rozpoczęcie pracy: 7:00-8:00, zakończenie pracy 15:00-16:00.

Inne wymagania
Wymagane wykształcenie wyższe o kierunkach związanych z instalacjami elektrycznymi. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 2 rok na podobnym stanowisku. Wymagana znajomość AutoCAD. Wymagana znajomość procedur przygotowywania dokumentacji technicznej. Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat)

  • Praca Katowice
  • Inżynier Katowice
  • Inżynier oprogramowania Katowice
  • Specjalista ds. kadr i płac Katowice
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Katowice
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Katowice
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Katowice
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Katowice
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293