Inżynier Instalacji Sanitarnych
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
KOBYLARNIA S.A.
19. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja, planowanie i nadzór nad realizacją robót sanitarnych
  • Analiza techniczno-kosztowa dokumentacji projektowej
  • Udział w kalkulacji ofert
  • Monitorowanie postępów prac, ocena potencjalnych ryzyk i szans projektów
  • Koordynacja działań zespołu oraz współpraca z podwykonawcami
  • Przygotowanie raportów postępu prac dla kadry zarządzającej
  • Nadzorowanie przygotowania dokumentacji końcowej i odbiorowej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne -sanitarne
  • trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uprawnienia wykonawcze w zakresie instalacji cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych
  • doświadczenie w realizacji robót sanitarnych przy projektach infrastrukturalnych,
  • znajomość AutoCad
  • dodatkowym atutem będzie znajomość MS Project i iTWO
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego – po okresie wdrążenia przejście na kierownika robót

Miejsce wykonywania pracy:

  • kontrakt S6 Sianów - Sławno lub Obwodnica Trójmiasta
  • docelowo S10 odc. 3 (Suchań - Recz) lub S10 odc. 4 (Recz - Cybowo)

  • Praca Szczecin
  • Technik urządzeń sanitarnych Szczecin
  • Inżynier Szczecin
  • Inżynier oprogramowania Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776