Inżynier Instalacji Przemysłowych
  • Bielsko-Biala
Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
Nemak Poland Sp. z o.o.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Bieżące utrzymanie i konserwacje instalacji sanitarnych i przemysłowych
  • Dozór nad eksploatacją i konserwacją instalacji gazów przemysłowych, w tym gazu ziemnego
  • Dozór nad eksploatacją i konserwacją instalacji grzewczych (węzły cieplne CO i cwu, instalacje centralnego ogrzewania, kotłownie gazowe oraz układy ich sterowania)
  • Dozór nad eksploatacją i konserwacją wewnętrznych instalacji wody sanitarnej i technologicznej
  • Dozór nad eksploatacją i konserwacją instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych takich jak: instalacje odciągowe od maszyn, instalacje odpylające , w tym w wykonaniu przeciwwybuchowym, instalacje odpylania pieców topielnych, instalacje nawiewne, urządzenia i systemy klimatyzacji, układy automatycznej regulacji
  • Zlecanie i nadzór drobnych prac instalacyjnych związanych z usuwaniem awarii, modernizacjami: przygotowanie, nadzór oraz rozliczenie prac instalacyjnych pod względem rzeczowym i finansowym wykonywanych przez firmy zewnętrzne, prowadzenie nadzoru nad urządzeniami pomiarowymi w zakresie instalacji przemysłowych
  • Prowadzenie działań racjonalizujących zużycie energii
  • Prowadzenie działań racjonalizujących koszty operacyjne
  • Uczestniczenie w nowych wdrożeniach oraz inwestycjach, współpraca z międzynarodowymi zespołami branżowymi Nemak oraz dostawcami
  • Zarządzanie dokumentacją techniczną w zakresie instalacji sanitarnych i przemysłowych

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe (kierunek techniczny)
  • Praktyczna wiedza z obszaru utrzymania ruchu instalacji przemysłowych. grzewczych, chłodniczych oraz wentylacyjnych i ich diagnozowania w przypadku awarii
  • Znajomość metrologii energii
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Kreatywność, umiejętność optymalizacji, planowania oraz dobrej organizacji zadań bieżących oraz inwestycyjnych
  • Umiejętność podejmowania decyzji
  • Umiejętność pracy w różnorodnym zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

OFERUJEMY:
  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia i rozwój kwalifikacji wymaganych na stanowisku pracy
  • Dobrą atmosferę pracy

  • Praca Bielsko-Biała
  • Inżynier Bielsko-Biała
  • Inżynier oprogramowania Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567