Inżynier instalacji i urządzeń sanitarnych
  • Reda
inżynier instalacji i urządzeń sanitarnych
Reda, Reda, Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Dla mojego Klienta, firmy oferującej nowoczesne techniki grzewcze i instalacyjne wykonywane na dużych obiektach - hotele, biurowce, apartamenty, fabryki szukam osoby na stanowisko inżyniera instalacji i urządzeń sanitarnych. Jeżeli masz doświadczenie w tym zakresie albo jesteś absolwentem studiów i chcesz rozwijać się w tym kierunku APLIKUJ!

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego
  • preferowane doświadczenie, jako inżynier instalacji i urządzeń sanitarnych, ale jesteśmy również otwarci na absolwentów studiów
  • prawa jazdy kat B
  • gotowości do wyjazdów na budowy w obrębie 50 km od Redy
  • mile widziane uprawnienia sanitarne

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • samochód służbowy
  • telefon służbowy
  • atrakcyjne warunki współpracy (umowa o pracę lub B2B)
  • pracę w trybie około 80% na budowie, 20% w biurze
  • możliwość realizacji m.in. projektów związanych z pompami ciepła średniej i dużej mocy

Zadania

  • nadzór nad wykonywanymi robotami
  • koordynacja pracy pracowników własnych i podwykonawców
  • prowadzenie dokumentacji
  • udział w spotkaniach koordynacyjnych
  • bieżący kontakt z nadzorem budowy
  • przygotowanie kolejnych inwestycji

  • Praca Reda
  • Inżynier Reda
  • Reda - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448