Inżynier Elektryk - Koordynator Robót Budowlanych
  • mazowieckie
mazowieckie, mazowieckie, Polska
Top Construction
26. 8. 2024

Jesteśmy Generalnym Wykonawcą realizującym projekty, w szeroko rozumianym sektorze budowlanym. Jako specjaliści w naszej dziedzinie, oferujemy usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii, gazownictwa, ciepłownictwa i kogeneracji. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami i specjalistami mając na uwadze wspólne korzyści!

#BudujemyRazemŚwiat #WinWin
Zadania:

  • Koordynowanie robót elektrycznych na budowach
  • Współpraca z dostawcami i podwykonawcami oraz nadzorem inwestycji
  • Nadzór nad dokumentacją powykonawczą
  • Kontakt z dystrybutorami energii elektrycznej

Wymagania:

  • Doświadczenie przy koordynowaniu robót elektrycznych na obiektach użyteczności publicznej
  • Wykształcenie wyższe techniczne - Inżynier Elektryk lub pokrewne

  • Znajomość prawa budowlanego, norm i warunków technicznych
  • Umiejętność posługiwania się oprogramowaniem CAD oraz MS Office
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy w delegacji

Mile widziane:

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w zakresie instalacji elektrycznych bez ograniczeń

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Prywatną opieka medyczna
  • Możliwość realnego rozwoju i awansu
  • Pomoc w zdobyciu uprawnień budowlanych
  • Pracę nad innowacyjnymi projektami
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole

  • Praca mazowieckie
  • Elektryk Wysokie Mazowieckie
  • Elektryk mazowieckie
  • Inżynier Wysokie Mazowieckie
  • Inżynier mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544