Inżynier Elektryk
  • Szczecin, Pomorzany
zachodniopomorskie, Szczecin, Pomorzany, zachodniopomorskie, Polska
Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.
10. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • Planowanie, organizacja i nadzór techniczny nad pracami elektrycznymi w przemyśle
  • Zarządzanie zespołami roboczymi
  • Praca z dokumentacją techniczną i projektową
  • Kosztorysowanie prac i przygotowywanie ofert
  • Optymalizacja kosztów prowadzonych prac
  • Budowanie partnerskich relacji z klientami
  • Pozyskiwanie nowych zleceń w branży elektrycznej

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: energetyka, elektroenergetyka)
  • Znajomość zagadnień technicznych w branży elektrycznej
  • Doświadczenie w planowaniu, przygotowaniu i odbiorach robót
  • Zdolność tworzenia dokumentacji technicznej i powykonawczej
  • Uprawnienia SEP Gr.1 E, D
  • Znajomość języka angielskiego branżowego (minimum poziom B2)
  • Mile widziane doświadczenie w realizacji prac projektowych dla zakładów przemysłowych w branży elektrycznej

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę od pierwszego dnia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone pakietem benefitów pozapłacowych
  • Dofinansowanie urlopu
  • Dofinansowanie aktywności sportowej i kulturalnej
  • Dodatki na święta
  • Preferencyjne warunki prywatnej opieki medycznej w Medicover, oraz ubezpieczenia – możliwość dołączenia rodziny
  • Dodatkowe dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych oraz kolonii i obozów dla dzieci
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Praca zachodniopomorskie
  • Inżynier zachodniopomorskie
  • Elektryk zachodniopomorskie
  • zachodniopomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458