Inżynier elektryk
  • Bytom
Bytom, Bytom, śląskie, Polska
GZOG Energy Sp. z o.o.
5. 9. 2024

GZOG Sp. z o.o. działa na rynku gazowniczym od grudnia 2000r. Budujemy oraz modernizujemy stacje CNG, LNG, H2 oraz instalacje przemysłowego przesyłu gazu – głównie stacje redukcyjno-pomiarowe. Prowadzimy także prace antykorozji czynnej i biernej, serwisowe sprężarek gazu i aparatury kontrolno-pomiarowej. Jeżeli chcieliby Państwo rozpocząć lub rozwinąć swoją karierę zawodową w dziedzinach, które realizujemy, zapraszamy do podjęcia u nas zatrudnienia – w nowej siedzibie mieszczącej się w Bytomiu przy ul. Hajdy 3.

KR/08-2024/IE

Obowiązki

  • Weryfikacja projektów pod kątem elektrycznym
  • Przygotowywanie zamówień, umów, protokołów powykonawczych, itp.
  • Współpraca ze służbami Inwestora oraz z podwykonawcami
  • Gotowość do wyjazdów w delegacje na terenie całej Polski

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne - inżynier elektryk
  • Umiejętność weryfikacji projektów i znajomość norm elektrycznych
  • Mile widziane uprawnienia na stanowisku dozoru/eksploatacji gr. 1
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zdobytych kwalifikacji, umiejętności i zaangażowania w pracę
  • Stabilne zatrudnienie – docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Szkolenia branżowe
  • Świadczenia socjalne
  • Prywatna opieka medyczna

  • Praca Bytom
  • Inżynier Bytom
  • Inżynier Bytom Odrzański
  • Elektryk Bytom Odrzański
  • Elektryk Bytom
  • Inżynier oprogramowania Bytom
  • Technik elektryk Bytom
  • Bytom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567