Inżynier Elektryk
  • Będzin
Będzin, Będzin, śląskie, Polska
Bergerat Monnoueyr Sp. z o.o. – Oddział Eneria
5. 9. 2024

Eneria Sp. z o.o. zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie projektów zasilania rezerwowego, kogeneracji, modułów energetycznych stosowanych w przemyśle morskim, kolejowym czy energetycznym, przy wykorzystaniu zaawansowanych technologii firmy CATERPILLAR®.

Jesteśmy wyłącznym przedstawiciel koncernu CATERPILLAR® w Polsce w zakresie sprzedaży i serwisu zespołów prądotwórczych i silników przemysłowych.

Obecnie poszukujemy pracownika do Działu Projektów i Realizacji na stanowisko:
Opis stanowiska:

  • Projektowanie układów instalacji elektrycznych i AKPiA zespołów prądotwórczych oraz urządzeń technologicznych,
  • Współpraca z zespołem projektowym branży mechanicznej i technologicznej,
  • Tworzenie dokumentacji wykonawczej oraz wsparcie w przygotowywaniu dokumentacji powykonawczej,
  • Nadzór projektowy nad realizacją projektów,
  • Wsparcie kierowników projektów w czasie realizacji projektów w zakresie instalacji elektrycznych i AKPiA,
  • Przygotowanie dokumentów potrzebnych do prowadzenia projektów w zakresie instalacji elektrycznych,
  • Doradztwo techniczne - wsparcie działu sprzedaży w tworzeniu koncepcji projektowych,
  • Prowadzenie prac uruchomieniowych/rozruchowych realizowanych projektów,
  • Uczestnictwo w procesie wyboru dostawców i podwykonawców w zakresie projektowanych układów,
  • Raportowanie działań,
  • Reprezentowanie firmy przed klientem.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowani kandydaci po kierunkach: Elektrycznym, Elektrotechnika, Energetyka lub pokrewne),
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku min. 3-5 lat,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych, schematów automatyki, rysunków technicznych,
  • Znajomość układów EAZ i automatyki przemysłowej: zabezpieczenia w sieciach nn i SN, układy pomiaru i regulacji wielkości elektrycznych i fizycznych, sterowniki PLC,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office 365 (w szczególności: Excel, Word, Outlook),
  • Dobra znajomość obsługi pakietu CAD – w szczególności Auto CAD,
  • Znajomość oprogramowania E-plan będzie dodatkowym atutem,
  • Dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej oraz swobodną komunikację,
  • Świadectwo kwalifikacji do 1kV w zakresie eksploatacji i dozoru,
  • Samodzielność i inicjatywa w realizacji powierzonych zadań,
  • Otwartość i umiejętność pracy w zespole.

Biuro: Będzin

Teren działania: projekty na terenie całej Polski

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjny system premiowy - premia roczna oraz działowa,
  • Bogaty pakiet socjalny – opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do urlopu, fundusz oszczędnościowy, kartę MultiSport, kartę lunchową,
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • Szkolenia branżowe, możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w przyjaznym zespole ekspertów w swojej dziedzinie.

  • Praca Będzin
  • Elektryk Będzino
  • Elektryk Będzin
  • Inżynier Będzin
  • Inżynier Będzino
  • Będzin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584