Inżynier Elektryk/Automatyk
  • Nowy Tomyśl
Nowy Tomyśl, Nowy Tomyśl, wielkopolskie, Polska
Josera Polska Sp. z o.o.
4. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i realizacja testów zgodnie z niemieckimi i polskimi wymogami prawnymi dla przenośnego i stacjonarnego sprzętu elektrycznego, instalacji elektrycznej.
  • Sporządzanie ocen ryzyka sprzętu roboczego zgodnie z niemieckim rozporządzeniem bhp oraz z polskim prawem, w tym określenie częstotliwości, rodzaju i zakresu przeglądów.
  • Przygotowanie ocen ryzyka dla systemów elektrycznych zgodnie z ArbStättV, DGUV Rozporządzenie 3, VDE 0105-100.
  • Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji istotnej z zakresu elektrotechniki.
  • Odpowiedzialność za działania związane z ochroną przeciwwybuchową obejmująca testowanie urządzeń EX.
  • Modernizacje
  • Kontrola dokumentacji elektrycznej po przekazaniu systemu przez dostawców lub działy wewnętrzne.
  • Wsparcie konstrukcyjne i inżynieryjne podczas odbioru/specyfikacji/modernizacji systemu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku elektrotechnika lub automatyka.
  • Posiadanie uprawnień elektrycznych do 1kV i powyżej 1 kV również w zakresie pomiarów.
  • Znajomość przepisów branżowych oraz umiejętność tworzenia schematów elektrycznych przy użyciu dedykowanego oprogramowania.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (minimum 5 lat).
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektromechaniki, elektryki i mechatroniki.
  • Znajomość języka angielskiego min. B1.
  • Umiejętność efektywnego planowania czasu pracy.
  • Znajomość obsługi komputera.
  • Gotowość do wyjazdów do naszej siedziby w Niemczech (Kleinheubach).
  • Znajomość j. niemieckiego.
  • Znajomość systemu SAP.

To oferujemy

  • atrakcyjne premie
  • opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • nauka języka angielskiego na koszt firmy
  • dofinansowanie studiów
  • karty Multisport
  • zniżki na firmowe produkty i usługi, paczki świąteczne

Czy uważasz, że to stanowisko jest dla Ciebie? / Do you think this position is for you?

Jeżeli tak, to czekamy na Twoje dokumenty aplikacyjne. / If so, we are waiting for your application.

  • Praca Nowy Tomyśl
  • Inżynier Nowy Tomyśl
  • Elektryk Nowy Tomyśl
  • Nowy Tomyśl - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563