Inżynier Elektryk-Automatyk
  • Jędrzejów
Jędrzejów, Jędrzejów, Świętokrzyskie, Polska
Elenco Sp. z o.o.
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Opracowywanie dokumentacji elektrycznej projektów koncepcyjnych i wykonawczych
  • Wykonywanie schematów obwodów sterowania aparatami w rozdzielnicach Średniego Napięcia
  • Programowanie sterowników polowych w rozdzielnicach Średniego Napięcia
  • Uzgodnienia techniczne na potrzeby realizowanych projektów
  • Tworzenie list materiałowych, planów produkcji, rezerwacja materiałów;
  • Odpowiedzialność za utrzymanie terminowości i wysokiej jakości dokumentacji technicznej

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum roczne doświadczenie w projektowaniu podobnych urządzeń
  • Wiedza z zakresu elektrotechniki i automatyki
  • Znajomość AutoCad, lub/i SEEElectrical, Eplan
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju
  • Innowacyjne podejście do zarządzanie pracą własną
  • Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub inne formy
  • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie
  • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego
  • Możliwość tworzenia i wprowadzania na rynek nowych rozwiązań technologicznych
  • Wsparcie ze strony pozostałych Współpracowników
  • Przyjazną i dynamiczną atmosferę pracy sprzyjającą rozwojowi zawodowemu
  • Możliwość pracy zdalnej

  • Praca Jędrzejów
  • Inżynier Jędrzejów
  • Elektryk Jędrzejów
  • Jędrzejów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293