Inżynier Elektryk
  • Brzeg Dolny
Brzeg Dolny, Brzeg Dolny, dolnośląskie, Polska
Grupa Kapitałowa PCC
29. 5. 2024

inzynier-elektryk-2

Obowiązki

  • zapewnienie wsparcia technicznego dla zespołu wykonującego prace utrzymania ruchu urządzeń elektrycznych
  • administracja danymi w procesach utrzymania ruchu
  • uczestnictwo w opracowywaniu potrzeb remontowych instalacji produkcyjnych
  • bezpośredni nadzór i koordynacja nad przebiegiem prac remontowych, modernizacyjnych i inwestycji
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie prac modernizacyjnych i inwestycyjnych
  • rozwiązywanie zadań problemowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane elektryczne)
  • mile widziane doświadczenie w obszarach utrzymania ruchu
  • wiedza z zakresu elektryki
  • motywacja do pracy, chęć do nauki i rozwoju, rzetelność

Oferujemy

  • praca w największej grupie chemicznej na Dolnym Śląsku
  • samodzielność na stanowisku oraz możliwość doskonalenia i rozwijania swoich kompetencji w złożonym środowisku organizacyjnym
  • możliwość zdobywania doświadczenia oraz poszerzania kompetencji poprzez udział w szkoleniach
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w intensywnie rozwijającej się spółce
  • pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, studiów, piknik rodzinny, turnieje sportowe, możliwość ubezpieczenia grupowego)

Źródło: Pcc/Praca

  • Praca Brzeg Dolny
  • Elektryk Brzeg Dolny
  • Inżynier Brzeg Dolny
  • Brzeg Dolny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055