Inżynier elektryk
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
GRH
14. 7. 2024

Poszukujemy nowego pracownika do zespołu dla czołowej francuskiej firmy, będącej liderem w produkcji zaawansowanych maszyn dla przemysłu tekstylnego. Otwieramy rekrutację na stanowisko
Praca we Francji – ok Miluzy
Twój zakres obowiązków:
-projektowanie i rozwój przemysłowych projektów IT
-udział w procesie projektowym nowych urządzeń elektronicznych i modernizacja już istniejących
-rozwiązywanie bieżących problemów technicznych
-opracowanie dokumentacji technicznej
-rozruch przemysłowy u klienta (studia wykonalności, konserwacja maszyn)
Nasze wymagania:
-dyplom inżyniera elektrotechniki lub informatyki przemysłowej
-co najmniej 5 lat doświadczenia branżowego (przemysł)
-udokumentowane doświadczenie w biurze projektowym
-znajomość języków programowania Java, C#/VB.net
-znajomość j. angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym
To oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy
-możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu
-udział w realizacji projektów technicznych prototypowych urządzeń dla klientów krajowych i zagranicznych
-Wypłacana 13 pensja oraz bonusy
Brzmi interesująco, prawda? Nie zwlekaj, złóż swoją aplikację już teraz! To może być Twój klucz do przyszłości!
grhpolska.recruitify.ai/job/bf6be93e-7b14-4377-aa49-e0eaafcb75eb?sourceId=816

  • Praca Wrocław
  • Inżynier Wrocław
  • Elektryk Wrocław
  • Inżynier oprogramowania Wrocław
  • Technik elektryk Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648