Inżynier Elektryk
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Mostostal Kraków S.A.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje przyszłe zadania:

  • Wsparcie Kierownika Robót/Budowy w prowadzeniu i realizacji budów z zakresu branży elektrycznej,
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej,
  • Zapewnianie właściwej instalacji,
  • Nadzór nad optymalnym wykorzystaniem sprzętu, zasobów oraz zaplecza budowy,
  • Wsparcie przy uruchomieniach oraz odbiorach technicznych,
  • Nadzorowanie prac pod kątem jakościowym w zakresie branży elektrycznej,
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych w zakresie branży elektrycznej.

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego, mile widziane kierunki: elektrotechnika, automatyka lub kierunki pokrewne,
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Skrupulatności oraz bardzo dobrej organizacja pracy własnej,
  • Uprawnień SEP,
  • Prawa jazdy kategorii B,
  • Znajomości programu AUTO CAD,
  • Praktycznej umiejętności czytania dokumentacji technicznej,
  • Znajomość podstawowych układów elektrycznych, systemów automatyki i pneumatyki
  • Dyspozycyjności do pracy w delegacji

Co zyskasz:

  • Umowa o pracę;
  • System premiowy;
  • Dzień wolny w urodziny
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Dofinansowanie do karty sportowej;
  • Ciekawy program szkoleń;
  • Benefity wynikające z ZFŚS;
  • Dobrą atmosferę w pracy.

  • Praca Gdańsk
  • Elektryk gdański
  • Elektryk Starogard Gdański
  • Elektryk Nowy Dwór Gdański
  • Elektryk Pruszcz Gdański
  • Elektryk Gdańsk
  • Inżynier gdański
  • Inżynier Gdańsk
  • Inżynier Pruszcz Gdański
  • Inżynier Nowy Dwór Gdański
  • Inżynier Starogard Gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584