Inżynier Elektronik
  • Starachowice
Starachowice, Starachowice, Świętokrzyskie, Polska
Segula Technologies Poland
4. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Opracowywanie i utrzymywanie systemów testowania końca linii dla elektroniki autobusowej;
  • Rozwiązywanie problemów z komponentami elektronicznymi;
  • Współpraca z zespołami interdyscyplinarnymi w celu optymalizacji procesów testowych;
  • Przeprowadzanie kontroli zapewnienia jakości systemów elektronicznych;
  • Pomoc w integracji nowych technologii i udoskonaleniach procedur testowych;
  • Wsparcie zespołu serwisowego w przypadku problemów gwarancyjnych.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu elektroniki lub pokrewne;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Biegłość w używaniu narzędzi Vector do testowania i programowania;
  • Doświadczenie w pracy z protokołami CAN;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Dbałość o szczegóły;
  • Umiejętność pracy zespołowej.

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku;
  • Przyjazna kadra menadżerska i wsparcie zespołu;
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia i opieki medycznej;
  • Dofinansowanie do karty Multisport;
  • Dofinansowanie do nauki j. obcego;
  • Kursy i szkolenia;
  • Spotkania integracyjne;
  • Fantastyczna atmosfera.

  • Praca Starachowice
  • Inżynier Starachowice
  • Starachowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563