Inżynier Elektromechanik w dziale Utrzymania Ruchu
  • Radzymin
Radzymin, Radzymin, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego renomowanego Klienta z branży cukierniczej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inżynier Elektromechanik / Elektromechanik.

Miejsce pracy: Ciemne k. Radzymina

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Zadania:

  • Udział w uruchomieniach nowych maszyn i technologii pakowania
  • Prowadzenie działań optymalizujących działanie linii produkcyjnych zakładu
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi, dostawcami maszyn oraz działem produkcji
  • Planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Montaż i demontaż, przezbrajanie w urządzeniach technicznych zespołów składających się z napędów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych
  • Montaż elementów, podzespołów szaf elektrycznych oraz instalacji elektrycznych i pneumatycznych

Wymagania:

  • Wykształcenie inżynierskie lub zawodowe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość mechaniki, elektryki, pneumatyki
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym 3 zmianowym (wolne weekendy)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie miesięczne
  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, rabat na produkty, paczki świąteczne

  • Praca Radzymin
  • Elektromechanik Radzymin
  • Inżynier Radzymin
  • Radzymin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584