Inżynier/Ekspert ds. form wtryskowych (m/k)
  • Tomaszów Mazowiecki
Tomaszów Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki, łódzkie, Polska
Trenkwalder
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:

  • nadzór nad realizacją narzędzi (form wtryskowych) w ramach działań projektowych oraz ich wdrażanie do produkcji,
  • nadzór nad funkcjonowaniem narzędziowni,
  • tworzenie założeń technicznych dla nowych narzędzi,
  • ustalanie głównych założeń produkcyjnych dla nowych narzędzi, procesów technologicznych i produktów oraz nadzór nad ich prawidłowym wdrożeniem (proces ofertowania),
  • szukanie alternatywnych rozwiązań dla narzędzi i procesu wtrysku (materiały, technologie, inne) zwiększających atrakcyjność i konkurencyjność ofert,
  • kontakt z klientami i dostawcami w zakresie obsługi i doradztwa technicznego,
  • zarządzenie procesem produkcji w obszarze wtrysku,
  • tworzenie dokumentacji i harmonogramów przeglądów form wtryskowych.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki mechaniczne),
  • min. 2 lata doświadczenia w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku,
  • znajomość zagadnień konstrukcji form wtryskowych, przetwórstwa tworzyw termoplastycznych oraz zasady obróbki metali,
  • znajomość narzędzi i metodologii zarządzania projektami,
  • umiejętność obsługi CAD oraz MS Project,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i projektowej,
  • bardzo dobra znajomość programów MS Office (w szczególności MS Excel),
  • komunikatywna znajomość angielskiego,
  • dynamizm i chęć do rozwoju,
  • samodzielność i wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne,
  • gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszego klienta,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pomoc w przypadku konieczności relokacji lub finansową rekompensatę w przypadku dojazdów,
  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • możliwość pracy w środowisku nowych technologii w ramach projektów międzynarodowych,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pakiet socjalny w ramach ZFŚS.

Miejsce pracy: Fabryka zlokalizowana w Tomaszowie Mazowieckim.

Delegacyjnie: Europa.

  • Praca Tomaszów Mazowiecki
  • Inżynier Tomaszów Mazowiecki
  • Tomaszów Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851