Inżynier ds. zapewnienia jakości
  • Ciechanów
Ciechanów, Ciechanów, Mazowieckie, Polska
Katarzyna Moczarska
8. 5. 2024

Marzysz o świecie urody? Chcesz odkrywać kulisy przemysłu kosmetycznego? Pasjonujesz się techniką przemysłową? Dołącz do nas już dziś i bądź częścią naszego sukcesu!
IL Cosmetics Polska jest częścią międzynarodowej grupy IL Cosmetics Group – światowego lidera produkującego lakiery do paznokci, tusze do rzęs, błyszczyki i eyelinery. Nasze produkty sprzedawane są na całym świecie, a nasi klienci należą do wiodących międzynarodowych marek kosmetycznych.
Do naszej największej fabryki w Ciechanowie poszukujemy aktualnie:
Inżyniera ds. zapewnienia jakości
Twój zakres obowiązków:
- Realizacja polityki i celów zintegrowanego systemu zarządzania
- Nadzór i kontrola nad dokumentacją z zakresu zintegrowanego systemu zarządzania
- Odpowiedzialność za audyty jakości w zakładzie
- Utrzymanie i wdrożenie nowych wymagań standardów GMP, BRC CP, IFS HPC
- Bezpośrednie kontakty z jednostkami nadzorującymi
- Realizacja polityki CSR
- Koordynacja działań zespołu oceny ryzyka
- Koordynowanie działań zapewniających przestrzeganie wymagań standardów oraz norm w ramach zintegrowanego systemu zarządzania jakości
- Budowanie kultury bezpieczeństwa, współtworzenie i realizacja programów rozwijających kulturę bezpieczeństwa, inicjowanie działań poprawiających świadomość pracowniczą w zakresie jakości
- Współpraca z firmą DDD oraz przeprowadzanie audytów Biologa
Nasze wymagania:
- Wykształcenie wyższe (chemia, biologia, ochrona środowiska)
- Przynajmniej 3 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania jakością w międzynarodowej firmie produkcyjnej
- Znajomość Systemów Zarządzania Jakością (GMP, BRC CP, IFS HPC)
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Zorientowanie na cel
- Zdolność do podejmowania samodzielnych decyzji
- Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz pracy zespołowej
Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od twojego doświadczenia/ umiejętności
- Premię regulaminową już od pierwszego miesiąca
- Umowę o pracę
- Pracę w międzynarodowym środowisku i firmie o ugruntowanej pozycji na rynku kosmetycznym.
- Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (bony świąteczne, pożyczki, spotkania integracyjne)
- Pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe

  • Praca Ciechanów
  • Inżynier Ciechanów
  • Ciechanów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293