Inżynier ds. Zapewnienia Jakości
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
AIBY
31. 8. 2024

Dołącz do AIBY, prężnie rozwijającej się firmy z branży technologii mobilnych i AI, która ma na swoim koncie ponad 50 produktów i 1,5 miliarda instalacji na całym świecie. Ceniąc innowacje i ducha zespołu, dajemy możliwość pracy nad rozwiązaniami, które docierają do milionów użytkowników globalnie. Rozwijaj z nami tytuły takie jak ChatOn, iScanner, ARTA i wiele innych.
Co będziesz robić:

  • Testować aplikacje pod kątem obciążeń na serwerach,
  • Przeprowadzać testy API oraz testy front-endowe,
  • Tworzyć kolekcje w Postmanie,
  • Projektować testy oraz przygotowywać dokumentację testową,
  • Tworzyć plany testów oraz przygotowywać raporty z wyników testów,
  • Szacować zadania i wydania produktów,
  • Analizować wymagania aplikacji i uczestniczyć w dyskusjach dotyczących wymagań projektu,
  • Współpracować z różnymi działami w firmie.

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w dziedzinie QA,
  • Znajomość architektury klient-serwer,
  • Doświadczenie z narzędziami takimi jak Charles i Devtools,
  • Doświadczenie w testowaniu API i tworzeniu kolekcji Postman,
  • Zdolność do projektowania testów z wykorzystaniem technik projektowania testów,
  • Dobre umiejętności analityczne, samodzielność i dbałość o szczegóły,
  • Biegłość w języku rosyjskim i przynajmniej poziom B1 w języku angielskim.

Co oferujemy:

  • Możliwość bezpośredniego wpływu na rozwój naszych produktów,
  • Biuro w centrum miasta, blisko stacji metra,
  • Kursy języka angielskiego,
  • Program wsparcia sportowego oraz kartę Multisport,
  • Refundację kursów zawodowych i szkoleń,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym płatne wakacje i dni chorobowe.

  • Praca Warszawa
  • Kontroler jakości Warszawa
  • Inżynier Warszawa
  • Inżynier oprogramowania Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584