Inżynier ds. wsparcia sprzedaży
  • Dąbrowa Górnicza, ul. Chemiczna 6
śląskie, Dąbrowa Górnicza, ul. Chemiczna 6, śląskie, Polska
DRP Group Przemysław Miśkiewicz i Wspólnicy Sp. Jawna
8. 6. 2024

DRP Group jest jednym z liderów na rynku recyklingu oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych i chemii. Działalność Grupy realizowana jest na rzecz podmiotów funkcjonujących w następujących sektorach: motoryzacyjnym, elektrotechnicznym, rolnictwie i ogrodnictwie, budownictwie, przemyśle opakowaniowy oraz obuwniczym. Nasze regranulaty od ponad 25 lat znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Zaangażowani, ambitni i wykwalifikowani pracownicy sprawiają, że jesteśmy preferowanym partnerem dla naszych kontrahentów.

W związku z rozwojem naszej firmy i zwiększeniem produkcji poszukujemy osoby na stanowisko
Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów
  • Opracowywanie i realizacja planów sprzedaży
  • Realizacja procesu ofertowania
  • Współpraca z działami zaopatrzenia i produkcji
  • Bieżące kontakty z klientami
  • Delegacje służbowe dotyczące weryfikacji potrzeb klienta
  • Wsparcie techniczne w zakresie wdrożeń sprzedawanych surowców

Wymagania:

  • Dobra znajomość branży przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
  • Dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów oraz budowania długotrwałych relacji biznesowych
  • Wysoka kultura osobista
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Biegła znajomość komputera, pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Pracę w firmie z ponad 25-letnim doświadczeniem i o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie: 5500 - 8000 zł brutto

  • Praca śląskie
  • Inżynier Siemianowice Śląskie
  • Inżynier Piekary Śląskie
  • Inżynier Ząbkowice Śląskie
  • Inżynier Oborniki Śląskie
  • Inżynier Stronie Śląskie
  • Inżynier Miasteczko Śląskie
  • Inżynier śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    93 805
    16 417