Inżynier ds. Wsparcia Sprzedaży
  • Warszawa, ul. Jutrzenki 118
mazowieckie, Warszawa, ul. Jutrzenki 118, mazowieckie, Polska
ENIGMA Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o.
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Enigma Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o.,

poszukujemy osoby na stanowisko

w Pionie Systemu Dozoru Elektronicznego
O projekcie:

  • Spółka Enigma SOI istniej od 30 lat. Przez lata zdobyła zaufanie instytucji publicznych, wojska, samorządów oraz klientów komercyjnych.
  • Pion, który przedstawiamy zajmuje się kluczowym projektem Spółki. Autorskie rozwiązanie umożliwiające odbywanie kary pozbawienia wolności czy zakazu zbliżania się w systemie monitoringu elektronicznego zapewnia całkowite bezpieczeństwo. Produkowane przez nas rozwiązanie jest wdrożone w kilku krajach europejskich. Naszym celem są pozostałe kraje i kontynenty, gdzie już rozpoczęłyśmy rozmowy biznesowe oraz działania marketingowe. Naszym klientom, poza wspomnianym systemem dozoru elektronicznego, oferujemy także liczne produkty własne związane z oprogramowaniem oraz te światowych liderów technologicznych. Dostarczamy nowoczesne narzędzia na rynek wojskowy, administracji publicznej, rynek komercyjny. Wdrażane rozwiązania mają grono odbiorców, które sukcesywnie powiększamy.

Twój zakres obowiązków:

  • Wspierasz proces przedsprzedażowy Systemu Dozoru Elektronicznego poprzez weryfikację potrzeb klienta, analizę wymagań pod kątem technicznym
  • Wspierasz Dział handlowy w przygotowaniu oferty oraz sprzedaży Systemu Dozoru Elektronicznego, również wsparcie przy procesie wyceny
  • Odpowiadasz za przygotowanie i prowadzenie prezentacji Systemu Dozoru Elektronicznego dla klienta
  • Przygotowujesz koncepcję rozwiązań dedykowanych dla potrzeb biznesowych klienta
  • Wspierasz w przygotowaniu i utrzymaniu środowisk testowych demo oraz POC
  • Budujesz i utrzymujesz długofalowe relacje z partnerami oraz klientami Spółki
  • Bierzesz czynny udział w spotkaniach z klientem i spotkaniach projektowych

Tego wymagamy:

  • Znajomość budowy i podstaw parametrów sprzętu IT, budowy sieci, wirtualizacji, architektury systemów etc.
  • Znajomość podstawowych reguł ofertowania i negocjowania
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość narzędzi MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z klientami i partnerami w mowie i piśmie
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych, w tym zagranicznych
  • Łatwość podtrzymywania kontaktu, zdolności komunikacyjne, umiejętność wystąpień biznesowych przed klientem

Nasze wymagania:

  • Masz wykształcenie techniczne i lubisz kontakt z klientem - czekamy właśnie na Ciebie!
  • Interesujesz się i znasz technologię IoT – oferujemy dużo ciekawych obszarów do pogłębienia tej wiedzy
  • Masz doświadczenie z zakresu wsparcia sprzedaży – mamy przestrzeń do realizacji wyzwań zawodowych
  • Prawo jazdy kat. B

Tak organizujemy naszą pracę:

  • Nowoczesne zarządzanie pracą w oparciu o przyjazne systemy zarządzania, we współpracy z doświadczoną kadrą
  • Narzędzia pracy od pierwszego dnia w firmie
  • Życzliwe wprowadzenie do organizacji
  • Szkolenia w trakcie wdrożenia

Takie dajemy możliwości rozwoju:

  • Poszerzanie i ugruntowanie wiedzy
  • Wykorzystanie istniejącej wiedzy i rozwijanie Twoich umiejętności
  • Samodzielne działanie przy realizacji powierzonych obowiązków

To oferujemy:

  • Rozwój zawodowy i pracę przy ciekawych projektach
  • Dostęp do wiedzy, możliwość konsultacji z najwyższej klasy menadżerami
  • Stały kontakt z przełożonym
  • Stabilną formę zatrudnienia w zależności od preferencji
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do karty Multibenefit/Multisport
  • Dofinansowania wypoczynku indywidualnego i obozów/kolonii dzieci
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Udział w szkoleniach
  • Sportowy relaks w gronie enigmowej drużyny siatkarskiej, gra w padla, sekcja gier planszowych
  • Pozytywną atmosferę pracy

  • Praca mazowieckie
  • Inżynier Wysokie Mazowieckie
  • Inżynier mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055