Inżynier ds. utrzymania ruchu
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
28. 5. 2024

posiadasz doświadczenie na stanowisku elektryka utrzymania ruchu i wykształcenie wyższe kierunkowe? chcesz się rozwijać i zależy Ci na pracy na jedną zmianę?

super! obecnie do jednej z firm na terenie Lublina poszukujemy Inżyniera utrzymania ruchu!

Oczekujemy

  • minimum dwa lata doświadczenia w pracy przy utrzymaniu ruchu,
  • wykształcenia wyższego technicznego (preferowane kierunki automatyka, mechatronika, elektryka),
  • uprawnień SEP do 1 kV,
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej,
  • praktycznej umiejętności diagnozowania przyczyn powstawania usterek i awarii,
  • dokładności przy wykonywaniu codziennych obowiązków,
  • umiejętność pracy w zespole.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio w firmie,
  • wynagrodzenie dostosowane do twojego doświadczenia i umiejętności + premia roczna,
  • praca w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16,
  • program wdrożenia, aby lepiej zapoznać się z firmą i jej procesami,
  • benefity: program wsparcia pracowników, system premiowy, opieka medyczna, karty świąteczne, karty podarunkowe dla dzieci, dofinansowanie do nauki języków oraz studiów, owoce dla pracowników, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe na życie

Zadania

  • aktywny udział w optymalizacji pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • udział w projektach usprawniania maszyn i procesów produkcyjnych,
  • przeprowadzanie analiz mających na celu redukcję czasów trwania awarii,
  • kontakt z serwisami oraz dostawcami w celu zapewnienia odpowiedniej jakości i utrzymania maszyn oraz urządzeń,
  • wsparcie techników UR w naprawach maszyn i urządzeń,
  • utrzymanie w ruchu parku maszynowego w szczególności z zakresu elektryki, automatyki oraz systemów sterowania,
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z utrzymaniem ruchu liniiprodukcyjnych i infrastruktury firmy,

  • Praca Lublin
  • Pracownik utrzymania ruchu Lublin
  • Inżynier Lublin
  • Inżynier oprogramowania Lublin
  • Specjalista ds. finansów Lublin
  • Pracownik ds. administracji Lublin
  • Specjalista ds. telekomunikacji Lublin
  • Specjalista ds. PR Lublin
  • Specjalista ds. reklamy Lublin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Lublin
  • Specjalista ds. Zakupów Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055