Inżynier ds. Utrzymania Ruchu
  • Legionowo
Legionowo, Legionowo, Województwo mazowieckie, Polska
NOWEL Sp. z o. o.
16. 7. 2024

Miejsce pracy: Legionowo

Opis stanowiska:

  • Planowanie i organizowanie konserwacji, przeglądów i remontów maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Nadzór nad utrzymaniem sprawności technicznej parku maszynowego
  • Analizowanie przyczyn awarii i podejmowanie środków zapobiegawczych
  • Kontrolowanie właściwego sposobu eksploatacji maszyn i urządzeń
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w obszarze związanym z utrzymaniem ruchu
  • Planowanie i zakup narzędzi oraz części zamiennych i eksploatacyjnych
  • Przygotowywanie analiz i raportów( dot. min. bieżących kosztów działu, wyników).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (kierunek mechanika lub pokrewne)
  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Gotowość do pracy w godzinach 8:00-16:00
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra pakietu MS Office oraz AutoCad
  • Zaangażowanie, zdolności analityczne, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane: aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do przystąpienia do badań.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Możliwość pracy w jednym z najnowocześniejszych parków maszynowych w branży
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, spotkania integracyjne)
  • Parking dla pracowników
  • W pełni wyposażona kuchnia oraz dostęp automatów vendingowych z obiadami, przekąskami i napojami
  • Najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy w tym m.in. odzież i środki ochrony osobistej
  • Świeże pieczywo do porannej kawy i herbaty.

  • Praca Legionowo
  • Inżynier Legionowo
  • Legionowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544