Inżynier ds. testów sprzętu produkcyjnego (Test i walidacja)
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
12. 9. 2024

Nasz klient to innowacyjna firma działająca na rynku inteligentnych sieci energetycznych, która wyznacza nowe standardy w zakresie monitorowania, zarządzania i optymalizacji zużycia energii. Oferując szeroki wachlarz produktów, takich jak inteligentne liczniki energii, zaawansowane moduły kontrolne oraz kompleksowe oprogramowanie, firma umożliwia przedsiębiorstwom energetycznym przekształcenie ich sieci dystrybucyjnych w nowoczesne, efektywne i bezpieczne systemy. Założona przez grupę ekspertów z dziedziny technologii i energetyki, firma skupia się na dostarczaniu rozwiązań, które wspierają zarządzanie energią, poprawę jakości dostaw oraz zwiększenie niezawodności sieci. W ramach swojej oferty, nasz klient zapewnia także usługi profesjonalne, wsparcie serwisowe i konserwacyjne, aby pomóc swoim klientom w pełni wykorzystać potencjał inteligentnych sieci. Obecnie poszukujemy uzdolnionych specjalistów, którzy dołączą do naszego zespołu i przyczynią się do dalszego rozwoju innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie inteligentnej energetyki.

Wymagania:

  • Stopień licencjata w dziedzinie inżynierii elektrycznej.
  • Bardzo dobre umiejętności języka angielskiego (mówienie i pisanie).
  • Zdolność do zrozumienia, montażu, integracji i rozwiązywania problemów podsystemów elektronicznych, mechanicznych i oprogramowania.
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia zawodowego w testowaniu i walidacji platform sprzętowych.
  • Silne umiejętności diagnostyczne i debugowania.
  • Dobra komunikacja, w tym prezentacje, szczegółowe raporty i specyfikacje funkcjonalne.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość technologii firmy Microsoft, takich jak C# i .NET.
  • Doświadczenie w pracy z SQL.
  • Doświadczenie w pracy z TestStand.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Różnorodne wyzwania w pracy
  • Wspaniała atmosfera

Obowiązki:

  • Opracowywanie, walidacja, utrzymanie i ulepszanie testerów produkcyjnych oraz sekwencji testów.
  • Współpraca z działem Badań i Rozwoju (San Jose, USA) oraz EMS (Rumunia i Polska)
  • Tworzenie zapytań opartych na SQL i aplikacji opartych na C#, aby zautomatyzować analizę danych.
  • Monitorowanie wydajności testów i zapewnienie odpowiedniego wsparcia technicznego dla EMS.
  • Tworzenie scenariuszy walidacyjnych dla nowych produktów (Gage R&R).

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Gdańsk
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Gdańsk
  • Specjalista ds. kadr i płac Gdańsk
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Gdańsk
  • Inżynier Gdańsk
  • Inżynier Pruszcz Gdański
  • Inżynier Nowy Dwór Gdański
  • Inżynier Starogard Gdański
  • Inżynier gdański
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536