Inżynier ds. technologii produkcji i zaopatrzenia
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
3. 4. 2024

Jeśli posiadasz zdolności analityczne i zmysł techniczny oraz doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej jako inżynier, planista lub technolog, to możliwe, że ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!

Dla jednego z naszych Klientów z branży wyrobów tekstylnych poszukujemy inżyniera ds. technologii produkcji i zaopatrzenia.

Aplikuj, a my oddzwonimy ze szczegółami.

Oczekujemy

  • doświadczenia w pracy w firmie produkcyjnej
  • zdolności analitycznych i zmysłu technicznego
  • zaangażowania, odpowiedzialności i inicjatywy
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • umiejętności podejmowania decyzji i ustalania priorytetów
  • umiejętności rozwiązywania problemów
  • znajomości technicznego języka angielskiego (w mowie i piśmie),
  • znajomości obsługi komputera, w tym pakietu MS Office
  • mile widziane wykształcenie wyższe

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat
  • pakiet socjalny
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • szkolenia wewnętrzne

Zadania

  • bieżąca analiza potrzeb surowcowych i materiałowych
  • współtworzenie planów zakupowych
  • kontakt z międzynarodowymi dostawcami
  • współpraca w tworzeniu i realizacji zleceń produkcyjnych
  • organizowanie cyklicznych działań certyfikacyjnych i nadzór nad badaniami technicznymi i audytami
  • współtworzenie i optymalizacja procesów produkcyjnych
  • udział w pracach badawczo-rozwojowych

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Technik technologii drewna Łódź
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Łódź
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Łódź
  • Specjalista ds. kadr i płac Łódź
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Łódź
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Łódź
  • Inżynier Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Inżynier oprogramowania Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190