Inżynier ds. technicznych
  • Tarnowo Podgórne
Tarnowo Podgórne, Tarnowo Podgórne, wielkopolskie, Polska
Schattdecor Sp. z o.o.
17. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie projektów inwestycyjnych dot. infrastruktury technicznej, po wcześniejszym przeszkoleniu
  • Przeprowadzanie odbiorów technicznych urządzeń i wdrażanych rozwiązań
  • Nadzorowanie prac prowadzonych w zakresie odbiorów technicznych
  • Przygotowanie planów konserwacji maszyn i urządzeń
  • Współpraca w przygotowywaniu planów budżetowych
  • Optymalizacja kosztów utrzymania infrastruktury technicznej
  • Tworzenie planów prewencyjnych wymian części w maszynach (przy współpracy z podwykonawcami i Działem Utrzymania Ruchu)
  • Przygotowywanie procesów przetargowych, negocjowanie umów z dostawcami sprzętu, oprzyrządowania i usług (od strony technicznej)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany: budowa maszyn, mechatronika, zarządzanie produkcją lub pokrewne
  • Gotowość do przejścia min. 3-miesięcznego, praktycznego szkolenia z procesu produkcyjnego
  • Znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie B2 (umożliwiający swobodne porozumiewanie się)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (w tym współpraca z dostawcami dla obszarów technicznych)
  • Znajomość pakietu Microsoft Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność i nastawienie na współpracę

To oferujemy

  • Przyjazny system wdrożenia do pracy – wsparcie na start
  • Umowę na czas nieokreślony po 15 miesiącach
  • Stabilne zatrudnienie
  • 13 pensję
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Kafeteryjny system benefitów MyBenefit

  • Praca Tarnowo Podgórne
  • Inżynier Tarnowo Podgórne
  • Tarnowo Podgórne - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322