Inżynier ds. Systemów IT
  • Warszawa, al. Jerozolimskie 96
mazowieckie, Warszawa, al. Jerozolimskie 96, mazowieckie, Polska
Medicover sp. z o.o.
12. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków na tym stanowisku będzie obejmował:

  • Pełnienie kluczowej roli w wspieraniu działalności firmy poprzez efektywne wykorzystanie usług Microsoft 365.
  • Automatyzacja procesów administracyjnych w Microsoft 365 oraz Entra ID przy użyciu narzędzi takich jak PowerShell i Python.
  • Wsparcie strategii oraz udział w wdrażaniu rozwiązań związanych z zarządzaniem i bezpieczeństwem w Microsoft 365.
  • Utrzymanie, zarządzanie cyklem życia oraz codzienna administracja platformą Microsoft 365.
  • Aktywne śledzenie trendów branżowych, implementacja najlepszych praktyk oraz zasad bezpieczeństwa podczas wdrażania rozwiązań.
  • Monitorowanie systemów i usług w celu szybkiej reakcji na incydenty oraz eskalacji problemów.
  • Regularne tworzenie dokumentacji technicznej i procesowej.
  • Planowanie i przeprowadzanie migracji zasobów on-prem do Microsoft 365.
  • Opracowywanie i rozwijanie usług świadczonych w ramach katalogu usług oferowanych centralnie.

Oczekiwania względem kandydatów:

  • Min 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu usługami Microsoft 365 oraz środowiskami hybrydowymi.
  • Doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań opartych na Microsoft 365, SharePoint Online, Azure, Microsoft Intune.
  • Praktyczna znajomość PowerShell
  • Doświadczenie w zarządzaniu tożsamością (Identity and Access Management, Conditional Access, Entra ID Identity Protection, Hybrid Identity, MFA).
  • Bardzo dobra znajomość Windows Server, Active Directory oraz Entra ID.
  • Umiejętność szybkiego diagnozowania i rozwiązywania problemów.
  • Doświadczenie w realizacji projektów biznesowych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację oraz sporządzanie dokumentacji (B2).

Mile widziane:​ ​

  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem, pracy samodzielnej oraz współpracy w zróżnicowanym, międzynarodowym zespole.
  • Zdolność do pracy zespołowej, chęć dzielenia się wiedzą oraz wspierania współpracy.
  • Profesjonalne podejście do pracy, wysoka odpowiedzialność i zaangażowanie.
  • Dobra organizacja pracy i efektywne zarządzanie zadaniami.

Oferujemy: ​

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B.
  • Elastyczna forma pracy (stacjonarna, zdalna, hybrydowa) - spotykamy się 1-2x w miesiącu w naszym biurze w Warszawie.
  • Udział w strategicznym projekcie w Medicover opartym o najnowsze rozwiązania chmurowe.
  • Będziesz miała/miał realny wpływ na kształt budowanego rozwiązania.
  • Międzynarodowe środowisko pracy (Twoi współpracownicy pracują m.in. w Niemczech, Bułgarii, Rumunii, Norwegii, Szwecji, Indiach).
  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny.
  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe).
  • Zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover.
  • Grupowe ubezpieczenie NNW.
  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”.
  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover.

  • Praca mazowieckie
  • Inżynier Wysokie Mazowieckie
  • Inżynier mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251