Inżynier ds. rozwoju dostawców
  • Opole
inżynier ds. rozwoju dostawców
Opole, Opole, Opolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
4. 6. 2024

Jeśli jesteś ambitnym inżynierem jakości i posiadasz doświadczenie w branży automotive, zachęcamy do zapoznania się z przedstawioną ofertą.

Oczekujemy

  • min. 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe (kierunki preferowane: zarządzanie jakością, inżynieria jakości lub
    pokrewne)
  • mile widziane kwalifikacje audytora wiodącego
  • biegła znajomość języka angielskiego i polskiego
  • znajomość branży automotive
  • biegła wiedza i praktyczna znajomość dokumentacji jakościowej (FMEA, Control Plan, Raport 8D), narzędzi jakościowych (m.in. PPAP, MSA, SPC, VDA 6.3.) oraz standardów IATF 16949, AIAG, APQP
  • umiejętności rozwiązywania problemów i umiejętności analityczne
  • umiejętności komunikacyjne oraz doświadczenie w pracy w zespołach interdyscyplinarnych i międzynarodowych
  • z najomość zasad Lean, m.in. takich jak Mapowanie Strumienia Wartości, Just-In-Time, Demand Flow, Single Piece Flow, 5S, Visual Management, Continuous Improvement Process, Kaizen
  • prawo jazdy kat. B
  • nastawienie na ciągłe doskonalenie z możliwością przewodzenia i wpływania na innych
  • dyspozycyjność do licznych podróży międzynarodowych
  • biegła znajomość narzędzi Microsoft Office
  • mile widziane doświadczenie w pracy z Minitab

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość uzyskania premii rocznej
  • szkolenia oraz narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • możliwość pracy zadaniowej
  • pakiet socjalny

Zadania

  • pozyskiwanie i rozwój dostawców w celu osiągnięcia najwyższych standardów w zakresie kosztów, jakości, produkcji, technologii i dostaw
  • audytowanie i ocena dostawców w celu oceny możliwości dostawcy i zgodności ze standardami jakości
  • opracowywanie i wdrażanie programów zapewnienia jakości dla dostawców
  • rekomendowanie organizacji decyzji dotyczących źródeł dostaw
  • przeprowadzanie ocen potencjalnych dostawców oraz aktywne uczestnictwo w poszukiwaniu i wyborze nowych dostawców
  • wspieranie dostawców we wdrażaniu planów usprawnień i koordynacja realizacji zadań
  • uruchomienie programu wiodących dostawców dla nowych dostawców lub nowych komponentów przy użyciu ustalonego procesu APQP
  • szkolenie dostawców w zakresie wdrażania kluczowych procesów biznesowych, takich jak rozwiązywanie problemów 8D, zaawansowane planowanie jakości produktu (APQP) i zarządzanie materiałami
  • przeprowadzanie analiz przyczyn źródłowych i wdrażanie działań zapobiegawczych w celu rozwiązania problemów z jakością
  • monitorowanie wydajności podczas wprowadzania produktów na rynek
  • koordynacja działań pomiędzy różnymi działami (produkcja, jakość, inżynieria) a dostawcami
  • edukowanie dostawców w zakresie znajomości wewnętrznych procesów firrmy w celu osiągnięcia ich optymalnej zgodności z zakładami produkcyjnymi firmy
  • przekazywanie dostawcom specyficznych wymagań i charakterystyk klientów w celu
  • usprawnienia fazy projektowania i przeglądów wykonalności
  • wspieranie ciągłego doskonalenia każdego pojedynczego dostawcy
  • nadzór nad wskaźnikami jakościowymi dostawców
  • współpraca z dostawcami osiągającymi słabe wyniki, poprzez inicjatywy poprawy jakości i tworzenie planów działań
  • zapewnianie wsparcia technicznego dostawcom w celu poprawy ich systemów i procesów jakości
  • uczestnictwo w zespołach interdyscyplinarnych w celu przeglądania i zatwierdzania wniosków o zmianę dostawcy i wprowadzanie na rynek nowych produktów
  • obserwowanie trendów branżowych i najlepszych praktyk

  • Praca Opole
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Opole
  • Inżynier Opole
  • Inżynier Opole Lubelskie
  • Inżynier oprogramowania Opole
  • Specjalista ds. Sprzedaży Opole
  • Specjalista ds. Zakupów Opole
  • Specjalista ds. marketingu Opole
  • Specjalista ds. ofertowania Opole
  • Specjalista ds. Zarządzania Opole
  • Specjalista ds. Eksportu Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678