Inżynier ds. realizacji projektów budowlanych
  • Chmielnik (pow. rzeszowski, gm. Chmielnik)
podkarpackie, Chmielnik (pow. rzeszowski, gm. Chmielnik), podkarpackie, Polska
AJ Profibud Sp. z o.o.
15. 9. 2024

AJ Profibud, renomowana firma budowlana z Chmielnika, działająca z powodzeniem od 2005 roku, zajmuje się szerokim zakresem prac ogólnobudowlanych, inżynieryjnych, instalacyjnych oraz wykończeniowych.

W związku z dynamicznym rozwojem i realizacją projektów poszukujemy pracowników na stanowisko:
Zadania:

  • Nadzorowanie budowy i postępów prac
  • Koordynowanie pracy zespołu budowlanego
  • Dbanie o zgodność realizacji projektów z obowiązującymi standardami
  • Kontrola jakości i kosztów
  • Zarządzanie terminami
  • Rozwiązywanie problemów na budowie
  • Współpraca z klientami i partnerami
  • Tworzenie raportów postępu
  • Zapewnienie bezpieczeństwa na budowie
  • Uczestniczenie w odbiorach robót

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie inżynierskie (budownictwo, architektura, etc.)
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Znajomość przepisów budowlanych
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Zdolności organizacyjne, praca pod presją
  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej
  • Sumienność i odpowiedzialność
  • Gotowość do podróży służbowych

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie budowlanej
  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie zgodne z kwalifikacjami
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Współpraca z doświadczonymi specjalistami

  • Praca podkarpackie
  • Inżynier podkarpackie
  • podkarpackie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567