Inżynier ds. Procesów Produkcyjnych - rekrutacja online
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
HRK S.A.
9. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem, jest międzynarodowa firma produkująca zaawansowane materiały z surowców naturalnych dla różnych gałęzi przemysłu.

Inżynier ds. Procesów ProdukcyjnychMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Monitorowanie i analizowanie procesów produkcyjnych w celu identyfikacji i eliminacji niezgodności oraz optymalizacji zmiennych procesowych.
  • Definiowanie częstotliwości i zakresu testów w ramach planów kontrolnych oraz prowadzenie okresowych audytów zgodności.
  • Współpraca z zespołami R&D przy analizie problemów technicznych, materiałowych oraz związanych z projektem produktu, w celu wdrażania usprawnień.
  • Opracowywanie dokumentacji procesowej, tworzenie instrukcji operacyjnych i standardów działania.
  • Optymalizacja pracy kluczowych stanowisk produkcyjnych, minimalizacja przestojów związanych z przezbrojeniami.
  • Tworzenie schematów przepływów procesów oraz nadzorowanie wdrażania nowych projektów i produktów.
  • Zarządzanie projektami mającymi na celu poprawę wydajności, redukcję odpadów i napraw.
  • Uczestnictwo w procesie walidacji kompetencji operatorów oraz realizacja zadań zgodnie z wymogami BHP i standardami jakościowymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: inżynieria materiałowa, ceramika.
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z technologią produkcji.
  • Znajomość narzędzi Lean (np. Kaizen, 5S), metodologii 8D oraz statystycznej kontroli procesów (MSA).
  • Znajomość systemu SAP będzie atutem.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i znajomość narzędzi takich jak PFD, FMEA, Control Plan.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę.
  • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych.

  • Praca Kraków
  • Inżynier Kraków
  • Inżynier oprogramowania Kraków
  • Specjalista ds. telekomunikacji Kraków
  • Specjalista ds. PR Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087