Inżynier ds. ofertowania
  • Lubań
Lubań, Lubań, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
31. 8. 2024

Jeśli tworzenie ofert nie jest Ci obce i masz wykształcenie wyższe w obszarze technicznym - nie wahaj się, aplikuj!

Oczekujemy

  • wyższe wykształcenie techniczne (studia na kierunkach: budowa maszyn, automatyka
    i robotyka, mechanika) lub doświadczeniena podobnym stanowisku
  • język angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym (min. B1)
  • prawo jazdy kategorii B
  • bardzo dobra znajomość programów: Excel, AutoCad
  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej (URS)
  • znajomość zagadnień budowy maszyn
  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne, komunikacyjne, analityczne

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • karta Multisport
  • dofinansowanie do wypoczynku, kursów, szkoleń i nauki języków
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Zadania

  • analizowanie zapytań ofertowych i dokumentacji technicznej (URS)
  • tworzenie kosztorysów i wycen (w zakresie budowy maszyn, modernizacji i usług), zestawień kosztowych, pisemnych ofert
  • planowanie i nadzorowanie prac kosztorysowych oraz rozwiązywanie problemów technicznych
  • współpraca z innymi działami w firmie
  • udział w tworzeniu polityki ofertowej oraz analiza zgromadzonych danych
  • przestrzeganie przepisów BHP i Ppoż, stosowanie się do norm i standardów wewnętrznych

  • Praca Lubań
  • Inżynier Lubań
  • Lubań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584