Inżynier ds. Kalkulacji Kosztów
  • Chorzów
Chorzów, Chorzów, śląskie, Polska
Moltton
27. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Moltton - {{offer.position}

Lokalizacja
Chorzów
Pracodawca
Moltton
Dodano
25.03.2024
Numer referencyjny
8464_7253

Zakres obowiązków:

  • Opracowanie narzędzi kalkulacji kosztów dla sieci kalkulacji kosztów
  • Obliczanie kosztu technicznego (Should Cost / Could Cost) produktu przy użyciu odpowiedniego narzędzia
  • Upewnienie się, że produkt jest w pełni wykonalny
  • Sprawdzenie procesu przemysłowego
  • Zapewnienie spójności założeń
  • Generowanie i formalizowanie pomysłów DesignTo Cost
  • Formalizowanie możliwości oszczędności
  • Wspieranie technicznych przypadków biznesowych
  • Udostępnianie informacji zwrotnych pochodzących od dostawcy

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej lub przemysłowej
  • Pożądane dobre umiejętności w zakresie MS Office, SAP i CATIA V5
  • Dobra znajomość produktów i procesów przemysłowych oraz dobra znajomość produktów i konkurencyjności
  • Znajomość podziału kosztów
  • Ciekawość, otwartość, rygorystyczność i dobra komunikacja z innymi ludźmi
  • Wymagana znajomość języka angielskiego

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Moltton

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuję się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

  • Praca Chorzów
  • Inżynier Chorzów
  • Inżynier oprogramowania Chorzów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Chorzów
  • Specjalista ds. ofertowania Chorzów
  • Specjalista ds. Zarządzania Chorzów
  • Specjalista ds. Eksportu Chorzów
  • Specjalista ds. transportu Chorzów
  • Specjalista ds. HR Chorzów
  • Specjalista ds. turystyki Chorzów
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714