Inżynier ds. Jakości Procesów Produkcyjnych - rekrutacja online
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
HRK S.A.
9. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem, jest międzynarodowa firma produkująca zaawansowane materiały z surowców naturalnych dla różnych gałęzi przemysłu.

Inżynier ds. Jakości Procesów ProdukcyjnychMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Analiza przyczyn rozbieżności w procesach produkcyjnych oraz podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych w celu stabilizacji jakości i wydajności.
  • Wdrażanie działań wymaganych przez program SPC oraz rozwiązań technicznych mających na celu usprawnienie procesu produkcyjnego.
  • Przygotowywanie i aktualizowanie dokumentacji technologicznej KIP oraz kontrola procesu produkcji.
  • Organizacja pracy zespołu oraz przeprowadzanie szkoleń dla pracowników w zakresie procedur i instrukcji dotyczących jakości, bezpieczeństwa i przepisów przeciwpożarowych.
  • Nadzorowanie dokumentacji niezgodności oraz sporządzanie planów kontroli badań zgodnych z wymaganiami klientów.
  • Koordynowanie wdrożenia nowych produktów oraz przeprowadzanie prób technologicznych.
  • Analiza ryzyka dla nowych i istniejących projektów oraz projektowanie rozwiązań eliminujących lub minimalizujących stwierdzone ryzyko.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: inżynieria materiałowa, inżynieria produkcji).
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w pracy na wydziale produkcyjnym.
  • Znajomość narzędzi jakości (np. 8D, CAPA) oraz podstawowych narzędzi Lean (Kaizen, 5S, Standardization).
  • Posiadanie certyfikatu Green Belt (mile widziane).
  • Doświadczenie w monitorowaniu procesów produkcyjnych i identyfikacji niezgodności.
  • Umiejętność analizy trendów oraz prowadzenia pomiarów zdolności procesu.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint) oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę.
  • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych.

  • Praca Kraków
  • Kontroler jakości Kraków
  • Inżynier Kraków
  • Inżynier oprogramowania Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087