Inżynier ds. gwarancji i usterek – Budownictwo Przemysłowe
  • Łódź, ul. Nieszawska 6/8
łódzkie, Łódź, ul. Nieszawska 6/8, łódzkie, Polska
REX-BUD Budownictwo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.
8. 10. 2024

 + wyjazdy w godz. pracy Częstochowa, Warszawa, w obrębie do 100km.  (8:00-16:00)

Praca mobilno-stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i weryfikacja zgłoszeń reklamacyjnych / usterek,
  • realizacja procesów reklamacyjnych od inwestorów zewnętrznych oraz nieruchomości własnych,
  • zgłaszanie napraw gwarancyjnych do wykonawców prac i egzekwowanie ich terminowej realizacji,
  • nadzór nad prawidłowym i terminowym usuwaniem usterek,
  • wprowadzanie dokumentów oraz danych do systemu,
  • nadzór nad obiegiem dokumentacji,
  • wyjazdy służbowe na realizowane przez firmę obiekty celem bezpośredniego monitoringu postępów prac gwarancyjnych i reklamacyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane (min. inżynierskie),
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • biegła obsługa programów z pakietu MS Office,
  • znajomość programów do projektowania (m.in. ACAD),
  • prawo jazdy – kat. B,
  • dyspozycyjność,
  • samodzielność w działaniu,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność,
  • odpowiedzialność, sumienność, uczciwość.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • umowa o pracę lub B2B,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia swoich umiejętności w realizacji ciekawych inwestycji dla międzynarodowych zleceniodawców.

  • Praca łódzkie
  • Inżynier łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190