Inżynier ds. gwarancji i usterek – budownictwo przemysłowe
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Łódź
Pracodawca
Dodano
03.10.2024
Numer referencyjny
9057_7312

Miejsce pracy: Łódź + wyjazdy do 100 km (Warszawa, Częstochowa)

Zadania:

  • Przyjmowanie i weryfikacja zgłoszeń reklamacyjnych / usterek,
  • Realizacja procesów reklamacyjnych od inwestorów zewnętrznych oraz nieruchomości własnych,
  • Zgłaszanie napraw gwarancyjnych do wykonawców prac i egzekwowanie ich terminowej realizacji,
  • Nadzór nad prawidłowym i terminowym usuwaniem usterek,
  • Wprowadzanie dokumentów oraz danych do systemu,
  • Nadzór nad obiegiem dokumentacji,
  • Wyjazdy służbowe na realizowane przez firmę obiekty celem bezpośredniego monitoringu postępów prac gwarancyjnych i reklamacyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane (min. inżynierskie),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Biegła obsługa programów z pakietu MS Office,
  • Znajomość programów do projektowania AutoCAD,
  • Prawo jazdy - kat. B,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Gotowość do odbywania jednodniowych wyjazdów służbowych,
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Gwarantujemy:

Atrakcyjne warunki zatrudnienia - negocjujemy indywidualnie, bo liczy się to, co ważne dla Ciebie,

Praca w komfortowym biurze - nowoczesna przestrzeń, pyszna kawa i kameralne pokoje,

Współpraca b2b lub umowa o pracę - wybór należy do Ciebie,

Zgrany, wspierający się zespół - dobra atmosfera to u nas podstawa,

Możliwość rozwoju zawodowego - realizuj projekty na międzynarodową skalę i rozwijaj swoje kompetencje,

Okres szkoleniowo-wdrożeniowy - zadbamy o to, żebyś czuł/a się pewnie od pierwszego dnia.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ar(małpa)pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny - 518 215 122  (Ania)

Nie odbieram? Wyślij SMS o treści Inżynier ds. gwarancji i usterek - oddzwonię!

Nr wpisu do rejestru 13 471