Inżynier ds. energetyki wiatrowej
  • Myslowice
Mysłowice, Myslowice, Silesian Voivodeship, Polska
EMITER Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Firma Emiter jest dystrybutorem światowej klasy marek z branży fotowoltaiki, okablowania strukturalnego, pomp ciepła i smart home. W asortymencie znajdziesz najnowsze rozwiązania technologiczne dla fotowoltaiki takich firm jak Solplanet, Huawei, JASolar, FOX czy NeoSys. Dla Smart Home są dystrybutorem marek Grenton, Teletask i Divus. Dzięki rozwiązaniom Emitera można stworzyć zarówno mikroinstalacje fotowoltaiczne, jak i większe połączenia stosowane m.in. w elektrowniach i dużych przedsiębiorstwach. W przypadku tworzenia systemów smart home zapewniają kompleksową pomoc - w analizie, projekcie, wycenie, instalacji, konfiguracji, programowaniu i konserwacji.

Cmentarna 22, Mysłowice

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo techniczne w zakresie odnawialnych źródeł energii, głównie mikroinstalacji wiatrowych, fotowoltaiki, magazynów energii
  • dobór odpowiednich rozwiązań w zależności od wymagań klienta
  • posprzedażowa obsługa klientów
  • testy nowych produktów, wydawanie opinii, współpraca z działem reklamacji
  • przygotowanie kart katalogowych, klasyfikacja produktów
  • pomoc w przygotowaniu szkoleń i prezentacji technicznych dla klientów oraz pracowników firmy
  • udział w targach branżowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne w obszarze elektrycznym lub OZE
  • doświadczenie w branży OZE, umiejętność wykorzystania wiedzy w praktyce
  • gotowość do okazjonalnych delegacji na terenie całego kraju
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – przyda się do czytania dokumentacji oraz obsługi ewentualnych klientów zagranicznych

Mile widziane

  • prawo jazdy kat. B
  • świadectwo kwalifikacji SEP do 1kV
  • certyfikat UDT systemów fotowoltaicznych

⭐ To oferujemy

  • pracę w kameralnym zespole, w dogodnej lokalizacji
  • bezpłatny parking dla pracowników
  • wszelkie narzędzia potrzebne do efektywnej pracy - komputer, telefon służbowy
  • szkolenia wewnętrzne, pozwalające na dokładne wdrożenie w strukturę firmy
  • możliwość częściowej pracy zdalnej (jeden dzień w tygodniu)
  • dodatkowy dzień wolny na profilaktykę zdrowotną
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
  • prywatną opiekę medyczną (ponad 75 specjalizacji)
  • kartę sportową (uprawniającą do korzystania z wybranych obiektów sportowych/rozrywkowych)
  • program nauki języka angielskiego
  • premię urodzinową
  • regularne firmowe integracje, zarówno krótkie spotkania, jak i kilkudniowe wyjazdy

  • Praca Mysłowice
  • Inżynier Mysłowice
  • Mysłowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851