Inżynier ds. Elektrotechniki (praca w delegacjach - Niemcy)
  • Pila
Piła, Pila, Greater Poland Voivodeship, Polska
Juniorica Polska Sp. z o.o.
3. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Inżynier ds. Elektrotechniki

praca mobilna / praca w delegacjach

Lokalizacja: Berlin lub Darmstadt, Niemcy (możliwość zjazdów do Polski w każdy weekend lub relokacja)

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego Inżyniera ds. Elektrotechniki. Jeśli masz wykształcenie z zakresu elektrotechniki i pięcioletnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z elektryką, jesteś osobą zorganizowaną i lubisz pracę w terenie, to może być idealna oferta dla Ciebie.

Kogo szukamy?

Osoby odpowiedzialnej za następujące czynności:

  • Pomiar instalacji elektrycznych według norm VdS (VdS jest jednostką certyfikująca na terenie Niemiec, która nadaje uprawnienia do wykonywania powyższych czynności),
  • Testowanie maszyn i systemów elektrycznych zgodnie z DGUV V3,
  • Sprawdzanie alternatywnych systemów technicznych podłączonych do instalacji elektrycznej np. oświetlenie bezpieczeństwa czy zasilanie awaryjne,
  • Przeprowadzanie testów i odbiorów instalacji wraz z przygotowaniem wymaganej dokumentacji

Dla kogo prowadzimy rekrutację?

Dla średniej wielkości firmy rodzinnej, która dla klientów jestest solidnym partnerem w całym kraju do regularnych przeglądów instalacji technicznych w ich obiektach, dla pracowników niezawodnym sojusznikiem w każdej sytuacji. Współpraca oparta na koleżeństwie jest dla nas ważna i widać to w codziennej pracy: wielu z naszych ponad 120 pracowników w Darmstadt i Berlinie jest z nami od dziesięcioleci.

Na co możesz liczyć z ze strony naszego klienta?

  • Umowa o pracę na niemieckich warunkach
  • Przejrzysty system wynagrodzeń (4800 EUR brutto na okresie próbnym. Po okresie próbnym kolejnym pułapem jest 5300 EUR brutto, natomiast po uzyskaniu certyfikatu VdS wynagrodzenie wyniesie 6000 EUR brutto)
  • 6-miesięczny okres wdrożeniowy w siedzibie firmy w Berlinie
  • Praktyczne przygotowanie umożliwiające przystąpienie do egzaminu VdS
  • Praca w systemie hybrydowym (4 dni w biurze/terenie, jeden dzień HO)
  • Auto służbowe
  • Możliwość cotygodniowych zjazdów do Polski lub mieszkania na terenie Polski a pracy w Niemczech
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji językowych poprzez codzienny kontakt z językiem niemieckim

Poza tym:

  • Urozmaiconą, bardzo samodzielną i ponadregionalną pracę w średniej wielkości firmie rodzinnej.
  • Duża elastyczność: Zatrudnienie jest możliwe niezależnie od miejsca zamieszkania, ponieważ oprócz osobistych wizyt u klientów komunikacja odbywa się głównie online.
  • Perspektywa długoterminowa z bardzo dobrymi warunkami ramowymi (w tym samochód służbowy i wewnętrzne benefity socjalne).
  • Wymagające zadania z dużą swobodą twórczą: Wymagane jest Twoje zaangażowanie i nie ma ograniczeń dla Twojego rozwoju.

Czego oczekuje nasz klient?

  • Wykształcenia wyższe kierunkowe (magister, inżynier, licencjat) elektrotechnika
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (konieczna znajomość jęyka branżowego- wiąże się to z samodzielnym przygotowaniem dokumentacji oraz przysąpieniem do certyfikacji VdS)
  • Posiadania min. 5-letniego doświadczenie zawodowego związane z elektryką (jest to wymóg umożliwiający przystąpienie do certyfikatu VdS),
  • Pracy w delegacjach,
  • Umiejętności dobrej komunikacji z klientem jak i współpracownikami,
  • Samodzielności, elastyczności, dobrej organizacji i umiejętności przejmowania inicjatywy jeżeli sytuacje tego wymagają,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomości pakietu MS Office,
  • Pracy z dokumentami i wszystkiego, co się z tym wiąże tj. dokładność, skrupulatność

Aplikuj i rozwijaj swoją karierę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku pracy!

  • Praca Piła
  • Inżynier Piła
  • Piła - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544