Inżynier ds. Automatyki - rekrutacja online
  • Jasło
Jasło, Jasło, podkarpackie, Polska
HRK S.A.
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Inżynier ds. AutomatykiMiejsce pracy: Jasło

Zadania:

  • Kontrolę prawidłowego funkcjonowania i obsługi maszyn oraz urządzeń produkcyjnych (wsparcie techniczne).
  • Nadzór nad montażem, modernizacjami, remontami i wymianą sprzętu.
  • Dostarczanie danych potrzebnych do planowania wydatków na park maszynowy.
  • Monitorowanie stanu parku maszynowego.
  • Zapewnienie bezawaryjnej dostępności mediów (elektryczność, woda, para, gaz).
  • Konserwację i naprawę urządzeń automatyki.
  • Udział w montażach i demontażach maszyn oraz urządzeń.
  • Realizację zleconych modernizacji sprzętu.
  • Wdrażanie nowych rozwiązań technicznych w parku maszynowym.
  • Programowanie sterowników PLC.
  • Tworzenie oraz aktualizację dokumentacji elektrycznej.

Wymagania:

  • Doświadczenie w programowaniu sterowników przemysłowych oraz paneli operatorskich.
  • Znajomość obsługi sieci przemysłowych.
  • Znajomość układów napędowych.
  • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, elektronika, mechatronika).
  • Samodzielność, kreatywność i inicjatywa w działaniu.
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.
  • Umiejętność pracy zespołowej, rzetelność, zaangażowanie oraz komunikatywność.
  • Umiejętność identyfikacji problemów i poszukiwania rozwiązań.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Dostęp do programu świadczeń socjalnych oraz ubezpieczenia grupowego.
  • Przyjazne środowisko pracy.

  • Praca Jasło
  • Inżynier Jasło
  • Jasło - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836