Inżynier ds. Automatyki
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
MPP Cyfrowa Foto
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • projektowanie i budowa rozwiązań automatyzacji produkcji (konstrukcje, mechanika, automatyka, sterowanie);
  • wdrażanie rozwiązań w obszarze automatyki oraz czynny udział w ich doskonaleniu;
  • prowadzenie dokumentacji rozwiązań automatyzacji produkcji;
  • utrzymanie istniejących oraz przekazanych do użytkowania rozwiązań automatyzacji produkcji;
  • tworzenie/modyfikowanie oprogramowania dla sterowników PLC, ekranów HMI;
  • analizowanie i rozwiązywanie problemów produkcyjnych;
  • czynna współpraca z innymi działami.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie techniczne, mile widziane wyższe z zakresu automatyki i robotyki, mechatroniki, elektroniki;
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • wiedza z zakresu: automatyka, elektryka, mechanika i umiejętność jej wykorzystania w praktyce;
  • umiejętność czytania oraz tworzenia dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych;
  • samodzielność, zaangażowanie w działaniu;
  • umiejętność współpracy w grupie;
  • dobra organizacja pracy oraz inicjatywa do wprowadzania zmian;

Dodatkowe / mile widziane kompetencje:

  • umiejętności programowania w języku Python.

OFERUJEMY:
  • współpracę z zespołem specjalistów w swojej dziedzinie, zaangażowanych w swoją pracę;
  • realny wpływ na doskonalenie procesów w obszarze automatyzacji;
  • duże pole do generowania i wdrażania pomysłów usprawniających pracę danego obszaru;
  • udział w realizacji interesujących projektów;
  • benefity w postaci dofinansowania do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowego, dofinansowanie do karty MultiSport, zniżki pracownicze, pakiety szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych;
  • pracujemy w nowoczesnym budynku (w strefie ekonomicznej w Zaczerniu k. Rzeszowa).

  • Praca Rzeszów
  • Automatyk Rzeszów
  • Integrator automatyki Rzeszów
  • Inżynier Rzeszów
  • Inżynier oprogramowania Rzeszów
  • Specjalista ds. telekomunikacji Rzeszów
  • Specjalista ds. PR Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  • Specjalista ds. marketingu Rzeszów
  • Specjalista ds. ofertowania Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190