Inżynier ds. Akustyki Środowiska Pracy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Praca.pl
7. 6. 2024

Zakres obowiązków:

  • Badania naukowe i prace rozwojowe z akustyki środowiska pracy,
  • Pomiary akustyczne, analiza parametrów dźwięku w laboratorium i przemyśle,
  • Projektowanie i tworzenie systemów do badań słuchu i przetwarzania dźwięku.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w elektronice, mechatronice, budowie maszyn, matematyce/fizyce,
  • Podstawowa znajomość akustyki i przetwarzania sygnałów,
  • Zdolności do pracy naukowej, umiejętność pisania artykułów,
  • Podstawowa umiejętność montażu elektronicznego,
  • Czytanie dokumentacji w języku angielskim,
  • Elementy programowania i projektowania układów elektronicznych.

Dodatkowe kompetencje (mile widziane):

  • Programowanie w popularnych językach,
  • Wiedza z badań audiometrycznych,
  • Modelowanie bryłowe, znajomość środowisk obliczeniowych.

Pracodawca oferuje:

  • Natychmiastowe zatrudnienie, umowa o pracę (pełny etat),
  • Rozwój zawodowy, różnorodność zadań,
  • Benefity: dofinansowanie dojazdu, wypoczynku, pakiet medyczny i sportowy, parking.

  • Praca Warszawa
  • Akustyk Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Technik ochrony środowiska Warszawa
  • Inżynier Warszawa
  • Inżynier oprogramowania Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080