Inżynier Danych
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Atlas Sp. z o.o.
2. 10. 2024

Atlas Sp. z o. o. - największy producent chemii budowlanej w Polsce do swojej Centrali zlokalizowanej w Łodzi rekrutuje na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Współpraca z biznesem przy zbieraniu potrzeb użytkowników i mapowanie ich na zawartość informacyjną obszarów hurtowni danych i raportów
  • Udział w innowacyjnch projektach BigData i CRM
  • Projektowanie i implementacja data martów
  • Identyfikacja danych źródłowych i ustalenie dokładnych mapowań source- target
  • Rozwój i utrzymanie modeli danych i procesów zasilających (ETL)
  • Wsparcie w budowie raportów BI

Nasze wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie jako SQL Developer
  • Znajomość PL/SQL, SQL, relacyjnych baz danych
  • Doświadczenie w projektowaniu i implementacji data martów, metryk oraz procesów raportowych na platformie Hurtowni Danych/Business Inteligence
  • Praktyczna znajomość narzędzi ETL / ELT
  • Umiejętność pracy w zespole, efektywnej komunikacji i dekompozycji problemu

Mile widziane

  • Znajomość stosu technologicznego SAS Viya

Oferujemy:

  • ambitną pracę, w której nie sposób się nudzić,
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej opieki medycznej i dofinansowanie do karty sportowej,
  • dobrą kawę w miłym towarzystwie kolegów z teamu
  • regularny feedback, który pomoże rozwijać Twoje kompetencje,
  • bezpłatny parking pracowniczy.

  • Praca Łódź
  • Inżynier Łódź
  • Specjalista ds. ochrony danych Łódź
  • Inżynier oprogramowania Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116