Inżynier Danych
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL
  • Python

System operacyjny

  • Windows

O projekcie

Jakie obszary nas interesują?

•stack technologiczny Google Cloud Platform

•praca w metodologii „BIG DATA”

•praca z użyciem: Python, Pandas, Terraform, Kedro, Docker oraz Kubernetes

Jeżeli są to umiejętności zbieżne z Twoimi zawodowymi pasjami, to mamy dla Ciebie ofertę.

Twój zakres obowiązków

  • rozwój i utrzymanie procesów ETL, data pipelines w architekturze „BIG DATA”
  • przygotowywanie danych na potrzeby analiz BI
  • rozbudowa narzędzi wspomagających proces kontroli jakości danych
  • optymalizacja procesów przetwarzania danych i optymalizacja zapytań SQL i BigQuery
  • automatyzacja procesów dostarczania danych do hurtowni danych
  • tworzenie pipeline odnośnie przetwarzania danych w zakresie CI/CD, CD/CD
  • współpraca z Architektem Danych, Architektami IT oraz MLOps i Dataops w celu wypracowywania najlepszych rozwiązań technologicznych w zakresie zarządzania danymi

Nasze wymagania

  • Czego oczekujemy od Ciebie?
  • doświadczenia praktycznego w pracy z Google Cloud Platform
  • doświadczenia w projektowaniu i tworzeniu procesów ETL w obszarze Big Data
  • praktycznej znajomości SQL oraz umiejętności programowania w języku Python
  • umiejętność pracy z rozwiązaniami Terraform oraz Kedro
  • znajomość systemów wyszukiwania, takich jak ElasticSearch lub Solr
  • doświadczenie w korzystaniu z narzędzi orchiestracji
  • doświadczenie komercyjne w implementacji procesów ETL na On-prem oraz GCP
  • znajomość cyklu życia modeli danych
  • komunikatywności pozwalającej na swobodne prezentowanie wyników swojej pracy
  • znajomości języka angielskiego

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w środowisku Hadoop, Spark, AirFlow
  • umiejętność przetwarzania dużych zbiorów danych z użyciem Spark lub Apache Beam
  • certyfikaty związane Linux Fundation oraz Google Cloud Platform

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • ponad 100-osobową zgraną społeczność
  • przyjazną, luźną atmosferę pracy
  • nieustanny rozwój swoich umiejętności
  • ambitne i ciekawe zadania do wykonywania
  • certyfikowane szkolenia z zakresu Google Cloud Platform
  • dedykowane szkolenie odnośnie zajmowanego stanowiska oraz rozwoju w innych dziedzinach

Benefity

  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • pakiet szkoleń

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi sposobu rekrutacji w naszej firmie oraz innymi ofertami pracy na stronie www.polskapress.pl zakładka: Kariera

Jeśli aplikujesz, to jako Polska Press staniemy się Administratorem Twoich danych. Więcej o przetwarzaniu danych w procesie rekrutacji: https://polskapress.pl/kariera/nota

Jeśli chcesz brać udział w ciekawych przedsięwzięciach z obszaru przetwarzania dużych zbiorów danych, sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, to zapraszamy Cię do naszego Zespołu!

Polska Press Grupa to jedna z największych grup medialnych w Polsce. Jesteśmy liderem na rynku mediów lokalnych i regionalnych. Nasze serwisy internetowe są w czołówce polskiego Internetu. Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie komunikacji z rynkiem dla naszych klientów i czytelników. Rozwijając własną sieć portali informacyjnych, społecznościowych oraz biznesowych skupiamy się na rozwoju technologii i multimediów. Dbamy o stały rozwój unikalnych na rynku kompetencji naszych pracowników.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Katowice
  • Inżynier Katowice
  • Specjalista ds. ochrony danych Katowice
  • Inżynier oprogramowania Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696