Inżynier CAD
  • Karczew
Karczew, Karczew, mazowieckie, Polska
Baks Producent Systemów Tras Kablowych
29. 8. 2024

Obowiązki

  • projektowanie narzędzi do obróbki blach (wykrojniki, tłoczniki) -AutoCAD, Inventor
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • opracowywanie nowych oraz modyfikacja istniejących rozwiązań konstrukcyjnych,
  • doskonalenie i rozwijanie znajomości nowych technologii i trendów w konstrukcji narzędzi do obróbki plastycznej blach
  • opracowywanie i rozwiązywanie problemów dotyczących technologii produkcji i wprowadzanie usprawnień
  • optymalizacja narzędzi pod kątem kosztów i wydajności.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość rysunku technicznego i zasad modelowania 3D oraz 2D
  • zdolności interpersonalne i łatwość w przyswajaniu wiedzy technicznej
  • znajomość narzędzi MS Office Word, Outlook, Excel,
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność w działaniu i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • umowa o pracę na pełen etat,
  • pracę stacjonarną (opcjonalne wyjazdy na prowadzone projekty, szkolenia itp.)
  • bogaty pakiet benefitów: karta MultiSport na preferencyjnych warunkach, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, pakiet socjalny, bonusy za rekomendację pracowników, autobus pracowniczy na wybranych obszarach

  • Praca Karczew
  • Inżynier Karczew
  • Karczew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544