Inżynier CAD
  • Istebna
inżynier CAD
Istebna, Istebna, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 6. 2024

Posługujesz się programem CATIA? Rysunek techniczny nie jest Ci obcy? Szukasz pracy w międzynarodowym środowisku?

Zerknij na poniższą ofertę! Dla naszego klienta z branży motoryzacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko inżyniera CAD. Zapraszamy po więcej informacji!

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego (preferowana inżynieria mechaniczna)
  • bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego oraz wymiarowania
  • znajomości programu CATIA V5
  • umiejętności tworzenia modeli 3D oraz rysunków technicznych zgodnie z normami
  • umiejętności rozwiązywania problemów oraz samodzielności
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • dodatki wynikające z funduszu socjalnego: wczasy pod gruszą, bony świąteczne
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy hybrydowej
  • pakiet benefitów: dodatkowe ubezpieczenie, lekcje języka obcego, dofinansowanie do stołówki zakładowej, imprezy firmowe

Zadania

  • odpowiedzialność za projektowanie części z tworzyw sztucznych
  • projektowanie oraz tworzenie dokumentacji opisowych oraz specyfikacji technicznych dla przyrządów i osprzętu
  • przygotowanie dokumentacji dla projektów w tym: koncepcji, modeli 3D, rysunków 2D (z uwzględnieniem aspektów funkcjonalności, masy komponentów, możliwości technologicznych i wytwórczych
  • wsparcie w przeglądach projektów
  • rozwiązywanie pojawiających się problemów oraz kontakt z międzynarodowym zespołem

  • Praca Istebna
  • Inżynier Istebna
  • Istebna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696