Inżynier budowy_branża elektryczna
  • Szczecin, zachodniopomorskie
Szczecin
HR Partner
11. 10. 2024
do 14 000 zł brutto

Prowadzimy proces rekrutacyjny dla stabilnej, międzynarodowej firmy, która istnieje na rynku od 100 lat i zatrudnia 12 000 pracowników do obszaru inżynierii elektrycznej. Poszukuję Inżyniera budowy, który będzie nadzorował postępy prac. Jest to samodzielne stanowisko bez zarządzania zespołem.

Firma otwarta jest na zatrudnienie Studentów (5 roku - studia zaoczne) lub Absolwentów - osób z mniejszym doświadczeniem i douczeniem wewnętrznie w firmie.

Stanowisko wiąże się z pracą głównie wyjazdową na obiektach przemysłowych, rafineriach czy cementowniach na terenie Polski. Inwestycje trwają od kilku miesięcy do kilku lat.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad robotami w zakresie elektrycznym w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogram
  • Koordynacja robót montażowych we współpracy z podwykonawcami
  • Rozwiązywanie bieżących problemów na budowie
  • Współpraca z działami projektowania, zakupów, administracji i finansów
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z klientami
  • Nadzorowanie przestrzegania zasad BHP

Wymagania:

  • Ukończone studia (Absolwent) lub Student 5 roku (studia zaoczne) na kierunku budownictwo, specjalizacja elektryka
  • Znajomość języka angielskiego (wymóg kluczowy ze względu na współpracę międzynarodową)
  • Znajomość AutoCad
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych oraz pracy na dużych inwestycjach
  • Umiejętność pracy zespołowej i komunikatywność
  • Prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • Wynagrodzenie do 14 000 zł brutto (ustalane indywidualnie w zależności od doświadczenia kandydata)
  • Auto służbowe
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zakwaterowanie - w zależności od tego gdzie znajduje się inwestycja
  • Możliwość rozwoju zawodowego przy realizacji dużych projektów budowlanych
  • Pracę w dynamicznym i międzynarodowym środowisku

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do kontaktu.

Angelika Półkośnik - Specjalista ds. rekrutacji

KRAZ: 18692

  • Praca Szczecin
  • Inżynier Szczecin
  • Inżynier oprogramowania Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251