Inżynier budowy / Zarządca nieruchomości
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
PHU LOBO Sp. z.o.o.
3. 9. 2024

Nasza firma istnieje w Poznaniu już od 1993 i zajmuje się wynajmem i dzierżawą powierzchni biurowych i halowych będących naszą własnością. Nasz business park to powierzchnia o 5 hektarach, z których 3 hektary to hale i biura.
Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe administrowanie nieruchomościami
  • utrzymanie budynków oraz terenu zewnętrznego w pełnej sprawności technicznej
  • dbanie o estetykę nieruchomości
  • bieżąca koordynacja oraz udział w przeglądach technicznych jak również prowadzenie dzienników budowy
  • zbieranie ofert oraz zlecanie napraw i modernizacji
  • opieka nad najemcami oraz współpraca z podwykonawcami (w tym również ich wybór), wdrażanie nowych najemców
  • prowadzenie negocjacji z dostawcami zewnętrznymi (energia elektryczna, ubezpieczenia, gaz, banki…)
  • optymalizacja kosztów eksploatacyjnych, w tym bieżące rozliczanie faktur
  • monitorowanie kosztów eksploatacyjnych i nadzór nad realizacją zawartych umów
  • pozyskiwanie nowych najemców oraz sporządzanie umów
  • poszukiwanie nowych gruntów i budynków w celu rozszerzenia portfolio
  • ścisła współpraca z prawnikiem firmy oraz biurem rachunkowym

Nasze wymagania

  • wykształcenie: Inżynier budownictwa, architekt, technik budowlany, kreślarz budowlany, inżynier zarządzania, zarządca nieruchomości z wiedzą techniczną (dyplom nie jest wymagany)
  • alternatywnie: Kandydaci z odpowiednimi umiejętnościami i doświadczeniem
  • umiejętność jasnej i efektywnej komunikacji
  • umiejętność współpracy w zespole
  • biegła znajomość oprogramowania Excel, Word i AutoCAD lub podobne
  • dobra znajomość języka niemieckiego (alternatywnie angielskiego)
  • doświadczenie w zarządzaniu i organizacji biura
  • doświadczenie techniczne w budownictwie
  • znajomość procesów i standardów budowlanych
  • ogólna znajomość prawa
  • prawo jazdy

To oferujemy

  • pensja 13 000 - 15 000 brutto
  • samochód służbowy wraz użytkowaniem do celów prywatnych
  • telefon komórkowy, komputer
  • stały czas pracy 8:00 - 16:00
  • niekorporacyjną atmosferę pracy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość objęcia stanowiska Prezesa Zarządu

  • Praca Poznań
  • Zarządca nieruchomości Poznań
  • Administrator nieruchomości Poznań
  • Agent nieruchomości Poznań
  • Inżynier Poznań
  • Inżynier oprogramowania Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544