Inżynier budowy (zakres elektryczny) - możliwość przyuczenia
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
Grupa590 Sp. z o.o.
18. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Ze względu na zwiększenie zakresu prac na projektach budowlanych GC Energy, poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera budowy (zakres elektryczny)

Miejsce pracy: Rzeszów (praca stacjonarna)

Zapewniamy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku w obszarze specjalistycznych usług dla przemysłu PETRO&GAS&OIL
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę
  • pracę stacjonarną w siedzibie firmy od pon do pt w godzinach 8-16
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego NNW
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • naukę języka angielskiego

Zakres odpowiedzialności:

  • tworzenie szczegółowych harmonogramów pracy obejmujących zakres robót na wszystkich etapach kontraktu (zadania, zasoby i terminy) z uwzględnieniem wymagań klienta
  • monitorowanie postępów prac, identyfikowanie potencjalnych opóźnień i konfliktów czasowych
  • zgłaszanie wszelkich zagrożeń terminowego wykonania zadań
  • informowanie brygad i kierownictwa budowy o zmianach w harmonogramie i aktualizacjach
  • analiza ryzyka i raportowanie działań zapobiegawczych w celu minimalizacji opóźnień
  • opracowywanie bieżących raportów dotyczących postępów prac na budowie

Wymagania

  • wykształcenie techniczne lub wyższe w zakresie elektryki, elektrotechniki, energetyki, automatyki lub pokrewnym
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • doskonałe umiejętności organizacyjne
  • umiejętności pracy w zespole

Mile widziane :

  • znajomość programu Primavera P6 lub Microsoft Project

Prezentacja firmy

Grupa590 jest agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerz...

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja: 15/05/2024 Wymiar etatu: Pełny etat Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony Liczba wakatów: 1
Min. doświadczenie: mniej niż 1 rok Min. wykształcenie: Wyższe magisterskie Branża / kategoria: Praca Energetyka, Praca Inżynieria, Praca Biuro / Dokumentacja

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Rzeszów
  • Inżynier Rzeszów
  • Inżynier oprogramowania Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509