Inżynier Budowy w Pionie Obiektów Technologicznych
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
ROMGOS
20. 9. 2024

Romgos to jedna z najbardziej dynamicznych spółek gazowniczych w kraju. Od lat zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji na rynku budownictwa energetycznego i przemysłowego, aktualnie rozszerzając działalność o budownictwo ogólne oraz odnawialne źródła energii.

Aby zapewnić najwyższą jakość realizacji wdrożyliśmy zintegrowany system zarządzania, jednocześnie dokładając wszelkich starań, aby nasze działania wypełniały założenia zasady zrównoważonego rozwoju.

Aktualnie do swojego zespołu poszukujemy ‍♀

Inżynier Budowy w Pionie Gaz&Oil

Miejsce pracy: miejsce realizacji kontraktu - praca na terenie kraju w systemie dekadowym (10 dni pracujące/4 dni wolne)

Twoje obowiązki:

  • wsparcie Kierownika Budowy w realizacji inwestycji
  • nadzór i współpraca z podwykonawcami
  • prowadzenie zamówień materiałów, koordynowanie rozliczeń podwykonawców
  • nadzór nad terminowością wykonywania prac i dostawami materiałów
  • monitorowanie jakości i zgodności prowadzonych robót z dokumentacją oraz warunkami technicznymi wykonania
  • dbałość o należyte przestrzeganie zasad BHP na budowie
  • prowadzenie rozmów i korespondencji z klientami oraz podwykonawcami
  • koordynacja prac budowlanych w ramach powierzonego zakresu procesu budowlanego
  • uczestnictwo w odbiorach robót
  • współpraca z zespołem, m.in. kierownikiem filii, kierownikami i inżynierami budów, kierownikami
  • prowadzenie dokumentacji budowy
  • prawidłowe dokumentowanie i raportowanie realizowanych zadań

✍ Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne - inżynierskie,
  • biegła znajomość programów: AutoCad, MS Office,
  • umiejętność prawidłowego czytania dokumentacji technicznej, budowlanej
  • prawo jazdy kat. B
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów i podejmowaniu decyzji

✨Mile widziane:

  • doświadczenie w branży wybranego stanowiska
  • dobra znajomość przepisów dot. prawa budowlanego oraz prawa zamówień publicznych,
  • umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów oraz bardzo dobrej organizacji pracy,
  • umiejętność zarządzania zespołem i delegowania zadań,
  • dyspozycyjność.

✨ Co otrzymasz w zamian?

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;
  • pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole;
  • ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, pakiet multisport;

  • Praca Warszawa
  • Inżynier Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Inżynier oprogramowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838