Inżynier Budowy w Pionie Obiektów Technologicznych
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
ROMGOS
20. 9. 2024

ROMGOS Grupa to jedna z najbardziej dynamicznych spółek gazowniczych w kraju. Od lat zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji na rynku budownictwa energetycznego i przemysłowego, aktualnie rozszerzając działalność o budownictwo ogólne oraz odnawialne źródła energii.

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. ofertowania

Miejsce pracy: miejsce realizacji kontraktu - praca na terenie kraju w systemie dekadowym (10 dni pracujące/4 dni wolne)​​

Twoje obowiązki:

  • wsparcie Kierownika Budowy w realizacji inwestycji
  • nadzór i współpraca z podwykonawcami
  • prowadzenie zamówień materiałów, koordynowanie rozliczeń podwykonawców
  • nadzór nad terminowością wykonywania prac i dostawami materiałów
  • monitorowanie jakości i zgodności prowadzonych robót z dokumentacją oraz warunkami technicznymi wykonania
  • dbałość o należyte przestrzeganie zasad BHP na budowie
  • prowadzenie rozmów i korespondencji z klientami oraz podwykonawcami
  • koordynacja prac budowlanych w ramach powierzonego zakresu procesu budowlanego
  • uczestnictwo w odbiorach robót
  • współpraca z zespołem, m.in. kierownikiem filii, kierownikami i inżynierami budów, kierownikami
  • prowadzenie dokumentacji budowy
  • prawidłowe dokumentowanie i raportowanie realizowanych zadań

✍ Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunek: budownictwo),
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów i podejmowaniu decyzji,
  • dobra organizacja pracy, dyspozycyjność i komunikatywność,
  • rzetelność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • chęć poszerzania swojej wiedzy i doświadczenia,
  • umiejętność prawidłowego czytania dokumentacji technicznej, budowlanej,
  • umiejętność analitycznego weryfikowania dokumentów,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i prowadzenia rozmów handlowych,
  • biegła obsługa komputera (MS Office, AutoCAD),
  • prawo jazdy kat. B (aktywne),
  • gotowość do szybkiego podjęcia pracy.

⭐ Mile widziane:

  • doświadczenie w branży Gas&Oil

✨ Co otrzymasz w zamian?

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;
  • pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole;
  • ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, pakiet multisport;

  • Praca Kraków
  • Inżynier Kraków
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kraków
  • Inżynier oprogramowania Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838