Inżynier budowy w dziale budżetowania
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Murapol Architects Drive S.A.
29. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w analizie dokumentacji projektowej oraz optymalizacji rozwiązań projektowo-technologicznych
  • Sporządzanie przedmiarów, kosztorysów, kalkulacji i wycen wskaźnikowych dla planowanych inwestycji
  • Współpraca z kierownikami i inżynierami budów w zakresie merytorycznym sporządzanych przedmiarów
  • Uczestnictwo w zespołowym tworzeniu modeli 3D budynków w programie Revit
  • Weryfikacja wysokości kosztów i poprawności kalkulacji budżetowej dla analizowanych nieruchomości

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (minimum 3. rok studiów) – budownictwo lub pokrewne
  • Znajomość podstawowych programów inżynierskich (AutoCad)
  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej
  • Znajomość procesów inwestycyjnych

Mile widziane

  • Znajomość programu Revit 3D
  • Doświadczenie w przedmiarowaniu, kosztorysowaniu inwestycji

To oferujemy

  • Naukę oprogramowania w stopniu zaawansowanym : Revit, AutoCad, Excel
  • Możliwość zdobycia wymaganej praktyki zawodowej pod uprawnienia budowlane
  • Ciekawą i ambitną pracę w młodym zespole inżynierów
  • Możliwość zdobycia wiedzy w zakresie prowadzenia procesu budowlanego, począwszy od zakupu działki do oddania budynku do użytkowania
  • Możliwość zdobycia wiedzy w zakresie rynkowych kosztów poszczególnych prac budowlanych
  • Możliwość zdobycia wiedzy w zakresie rozwiązań projektowych i technologicznych wykorzystywanych w procesie budowlanym
  • Przyjazną atmosferę oraz bieżące wsparcie merytoryczne w zakresie obowiązków służbowych
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • napoje
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

  • Praca Bielsko-Biała
  • Inżynier Bielsko-Biała
  • Inżynier oprogramowania Bielsko-Biała
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bielsko-Biała
  • Doradca podatkowy w Polsce Bielsko-Biała
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075